Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem buborekol a vizpompa, de...

Nem buborekol a vizpompa, de mukodik. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem eszre. Kitisztitottam, visszahelyeztem, es csak nem jon buborek. Elromlott?

#Vizpompa
2015. febr. 3. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs bubi. akkor szerinted?

cserélj csövet... vagy a pumpa nyomja egyáltalán a levegőt?

2015. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amikor bedugom az aramba, jon egy kis bubi, aztan semmi... ha feljebb emelem a pompat jon a levego. Csak nem buborekol...
2015. febr. 3. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahol kifújja a vizet (meg a levegőt is), annak a csőnek a tetején lennie kell egy kis pöcöknek, amire nagy valószínűséggel egy újabb -sokszor rugalmas, átlátszó - cső csatlakozik. Ennek a rugalmas csőnek a víz felett, a levegőben kell lennie. Ezen keresztül szívja be a levegőt.

Vagy ez a rugalmas cső tömődött el, vagy eleve nincs a víz fölött a szabad vége.

2015. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vakrepulo válasza:
Pont tegnap jártam így. Nekem olyan megoldás van, hogy a szűrő ahol nyomja ki a vizet, itt felülről derékszögben van (porlasztó elv szerűen) bekötve az átlátszó levegőcső, aminek a másik vége az akváriumon kívül van. Nekem is elállt a buborék, ha belefújtam a csőbe jött egy kicsit,ha abbahagytam pár másodperc múlva elállt. Hiába fújugattam semmi. Majd szétszedtem a csatlakozást és valami szemét volt ott ahol a két cső találkozott. Érdekes módon nem tudtam átfúlyni, de símán kijött mikor kinyomtam fogpiszkálóval. Azóta frankón megy. Elképzelni sem tudom hogy ment oda kosz, de ott volt.
2015. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap a ferjem szetszedte, osszerakta, es ment... Ezek a ferfi kezek csodakra kepesek... :-)
2015. febr. 4. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!