Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől ilyen a levél, széle?...

Mitől ilyen a levél, széle? 24-25 fokos víz egynap 4-5 óra lámpa .100 literes akvárium Hetente sera 1 kupak. Növénytáp.1 kép : kepkezelo.com/images/k5skojac8k6pbbcflbr8. jpg

Figyelt kérdés
kepkezelo.com/images/6zd0v4mnpn7leaypnsrq.jpg

2015. febr. 5. 16:59
 1/8 A kérdező kommentje:
*inkább az ú j fiazal hajtásoknál jelentlezik a barna levél vagy csak a széle barnul..de viszont a barna levél is egészséges nem rohadt ..csak valmilyen hiány jelentkezik ,csak nwmtudom hogy mit csinálok rosszul a növények,táptalajba vannak ültetve .
2015. febr. 5. 17:09
 2/8 anonim ***** válasza:
tanulj má meg egy linket bemásolni...
2015. febr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Normálisan linkeld be a képeket!


Amúgy meg keveset világítasz, min 8 óra naponta.

aztán mi a baja a leveleknek, mert a 2. képen semmi bajt nem látok rajtuk.

2 a sera táp hát hogy is mondjam...minimum egy easy life profito...

Mivel világítod? Milyen csövekkel?

amúgy szerintem algásodsz

2015. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2015. febr. 5. 17:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Sztm,nem alga mert az üveg.oldalán egyáltalán.nincs semmi ..meg a levelekről se lehet letörölni ( ez csak az én véleményem, lehet hülyeséget írtam de auért kérdeztem itt hátha valaki tud segìeni van valami tippje )
2015. febr. 5. 17:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy ha algásodok az ellen mit.lehet tenni?
2015. febr. 5. 17:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy hülyeséget írtál, ez tényleg inkább hiánytünet, de fogalmam sincs, hogy mi.


Egyébként vashiányra tippetek, de csak egy erős tipp.

2015. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézegettem a sera tápok összetételét, nekem sehogy nem állnak össze, esetleg ha komplett van használva az egész termékpaletta akkor használhatóak, vagy akkor sem.

A nehézfémekhez használt edta plusz víz plusz 3-4 elem, de az sem jó arányban, kálium hiányosak a tápok, nem tudom én kertészkedem, részint abból is élek, ha akarnám sem tudnák olyan idióta összetételeket keverni mint egyik másik gyártó: [link]


Ilyenen sírni tudnék, hogy a kén több mint a kálium, az oké, hogy a káliumszulfat az kénes, de hogy jött ki többre a kén mint a kálium.


Én nem tudnék egyik sera táppal, vagy kombinációjával akváriumi növény nevelésbe belevágni, nem találom azokat a számokat, összetételeket amiket akár magam is ki szoktam keverni.


Válts easy life profitora, meg használj JBL kugelnt



A profito azért 17 elemet tartalmaz plusz jó a kálium arány,

2015. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!