Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez egy jó akvárium szett?

Ez egy jó akvárium szett?

Figyelt kérdés

Aquatlantis Advance 60 LED akvárium szett:

Űrtartalom: 54 l

Méret: 60*30*30 cm

Üvegvastagság: 4 mm

Világítás: kb. 6 W LED, 12 V adapter

Tető: Felnyitható, kitámasztható műanyag tető etetőnyílással

Szűrés: Mini Biobox 2 belső szűrő szűrőtöltettel

Fűtés: 50 W automata fűtő

Keret: Rögzített alsó- és felső fekete keret

Szín: Fekete vagy fehér


Ez összesen 25 ezerbe kerülne.Ezen kívül még mit kell hozzá venni?Ha veszek alá egy ikeás komódot az elbírja vagy kell kimondottan akvárium bútor?


2015. febr. 22. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én naivan vettem egy 6500 kelvines led izzót, azt hittem a 10 literes nanot bevilágítja, nem jött össze, 4000ft volt a kis szutyok, csak az égő.

A világítást vedd úgy, hogy nincs rajta fény semmi, látványra kevés üres akváriumban a 6 watt led.

2015. febr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és a 15 vatt neoncső?
2015. febr. 22. 16:58
 3/15 A kérdező kommentje:
*watt
2015. febr. 22. 16:58
 4/15 anonim ***** válasza:

15 watt fénycsővel meg nem találsz olyat amiben jó lenne a szűrés, vagy a szűrő gyenge, vagy a fény gyenge, vagy mindkettő.

15 watt t8 fénycsővel még nem igazán kell növényeket tartani, utána meg ott a dilemma, hogy vagy alga, vagy növények, átlag mindenki akinek akváriuma van jobban szereti a növényeket.

2015. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jelenleg a neten két szettet tudok ami a "többihez" képest lényegesen jobb.

Ez: [link]

Vagy ez: [link]


Vagy veszel egy üres technika nélkülit: [link] de ebbe még nem lehet nagyon növényesedni, de vehetsz bele rendes szűrőt, és akkor egészséges lesz a víz.


Összerakhatod külön csak akkor nem lesz fedő, abba már lehet növényeket érdemben tartani, viszont drágább lesz.

2015. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

én találtam egy ilyet:

Űrtartalom: 54 l

Méret: 60*30*40 cm

Világítás: 1x15 W T8, fényterelő reflektor

Szűrés: Mini Biobox 2 belső szűrő szűrőtöltettel

Fűtés: 50 W automata fűtő


ennek a szűrője és a világítása is jó nem?

2015. febr. 22. 17:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem lesz két ember akinek van ilyen szűrője, ha nem sikerül a manőver akkor ébrednek a szomszédok is: https://www.youtube.com/watch?v=dTlJMN0A2A0


Eheim, aquael, őket hallottam meg van is, csendesek, a szűrő éjjel nappal kell, hogy menjen.

Bele szaladtam én is traktorokba, mint ami a videón van, 2 hónapot volt használva és ilyen kellemes nyugtató hangja van.

2015. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de ez konkréten ez a szűrő volt?
2015. febr. 22. 17:32
 9/15 A kérdező kommentje:
tehát akkor ezt a szűrőt semmiképpen ne?
2015. febr. 22. 17:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem Mini Biobox van a videón, de mivel még hírből sem hallottam erről a szűrőről, sőt szerintem más sem így bármi lehet.

Sajnos a jelenleg forgalomban lévő belső szűrők zöme ilyen hangot ad viszonylag rövid időn belül.


Ezen a fórumon nyugodt szívvel két szűrőt ajánlt eddig bárki a külső vödrös szűrőkön kívül, eheim, aquael és véget is ért a felsorolás.

Mivel adunk egymás tapasztalatára én sem merek mást mondani mint fenti 2 márkát, nekem aquaellek vannak belsőkből teljesen némák, viszont fan2-es szettben nem kapsz, az lenne jó 54 literbe.

Megveheted a kiszemelt szettet, hogy milyen minőség lesz azt passzolom.

Én személy szerint nem venném meg.

2015. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!