Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez az akvárium szett jó lenne...

Ez az akvárium szett jó lenne egy kicsit felturbózva?

Figyelt kérdés

[link]

Leginkább egy nagy csapat zebradániót meg pár algázót szeretnék. Ezt a szettet venném meg, a tetőbe tennék még egy 30Wattos fénycsövet és vennék egy Atman CF-1200 külső szűrőt, amit együtt használnék a szetthez kapható belsővel. Így jó ki lehet alakítani egy problémamentes akváriumot hosszú távra? Vagy valamit érdemes lenne változtatni?

Még annyi, hogy nem akarok túl sok növényt, megfelelnek a kevesebb fényt igénylők is.


2015. febr. 26. 16:48
 1/3 bamboochatheone ***** válasza:
Ha elég növényt raksz bele akkor nem lesz probléma. Jó minőségű szűrőanyaggal töltsd meg a külső szűrőt(siporax) meg a belsőszűrőre tegyél egy jó nagy szivacsot és akkor már elbírja.
2015. febr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább még két 30-as fénycső kéne bele
2015. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam én is rá, hogy 2 kellene, de csak ilyen növényem lenne: [link]

Nálam 160 literben 0.3 Watt/ literben annyi van, hogy nem győzöm elajándékozni, egy ismerősömnél 240 literben van gyári műanyag tetős világítással (nem tudom, hogy hány watt) és nála is nagyon szépen nő. Ezért gondoltam, meg azért is, mert képek alapján egyet sem olyan egyszerű belefaragni, nemhogy kettőt.

Ha esetleg később több növényt akarok, akkor meg úgyis átalakítom t5-ösre és megy bele 4x 39 vagy 4x 54 watt.

2015. febr. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!