Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 20 literes akvariumhoz milyen...

20 literes akvariumhoz milyen volagitast javasoltok? Kozepes es eros fenyigenyu novenyekhez.

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Vilagitast ***
2015. febr. 26. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sima 6500 K körüli, kb 20 W-os kompakt izzó megteszi.
2015. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Es egy ilyen izzo vekony uveglapon keresztul is ugyanolyan hatekony lenne?
2015. febr. 26. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha figyelsz rá, hogy az üveglapra került vízkövet letöröld, akkor persze, majdnem olyan, mintha ott sem lenne.

Tapasztalatból pedig azt mondom, hogy jobb is, ha van üveglap közte. Én is világítottam ilyen lámpákkal akváriumot, de aztán beadták a kulcsot vélhetően a pára miatt. Visszavittem a boltba, mondták, hogy a gyártó ennek a típusnak a gyártását beszüntette, mert mindenki akváriumokhoz használta őket, és utána sorra hozták vissza, hogy tönkrementek. Ez az osram volt, persze más gyártó még készít ilyeneket. Egy üveglappal persze ezt ki lehet védeni tökéletesen.

2015. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!