Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Cápamárnának és a Cápaharcsá...

A Cápamárnának és a Cápaharcsának megfelel egy 112 literes akvárium? Nem kicsi nekik?

Figyelt kérdés
jól éreznék magukat ekkora akváriumba?( 80 cm hossz.)
2010. febr. 14. 14:46
 1/9 anonim válasza:

nem. egy nyolcvan centis hal nem érezné jól magát.

de tudni kell, hogy a hal egész életében nő, akkorára amekkora hely van. szóval, ha veszel kishalat 5 centis cápaharcsát pl, annak tökéletesen megfelel, nem fogja kinőni, mert tudja, hogy mekkora helye van.

ezért becsapósak az állatkereskedés halai... kicsik, de lehetnek nagyon öregek is, csak épp nem nőttek meg a helyhiány miatt

2010. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem.

Szerintem állatkínzás lenne!

2010. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező az akváriumra írta hogy 80 cm-es , és igen megfelel a halnak ha 5-6 cm körül vannak :D
2010. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80cm szerintem az akvárium hossza mongyuk nem egyértelmü
2010. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elnézést félreérthető az akvárium 80 cm hosszú és nem a hal hiszen a cápa márna meg a harcsa csak szabadon nő meg akkorára , szal igy értelmezzétek :D mégegyszer elnézést
2010. febr. 14. 16:49
 6/9 A kérdező kommentje:
a boltba a cápamárna 5-6 centis
2010. febr. 14. 17:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt cápamárna, egy 110 literes akváriumba, gyorsan úszik, azt tudni kel róla, hogy ő egy csapat hal, de nálam egyedül volt, így a díszcsík (csigaevővel) úszkált együtt mindig :)

Aranyos volt, de nagyon ijedős, pl csak elmentünk az aksi mellett, aztán már egyből ki is akart ugrani, úgyhogy muszáj volt lefedni az akváriumot, azt mindenképp.


Sajnos aztán egy betegség kapta el a halaimat, és az elsők közt meghalt a márna. A díszcsík megmaradt.

2010. febr. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
értem én egy 4 fős csapatba tartanám
2010. febr. 15. 15:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp kicsi!

Nekem egy pár(!) cápamárnának is menni kellett a 250 literből sajnos, amikor elérték a kb. 30 centit és még látványosan nőttek!

2010. márc. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!