Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most mit tegyek? Kiengedjem?...

Most mit tegyek? Kiengedjem? Bettások válaszát várom

Figyelt kérdés

ma reggel vásároltam tenyésztés céljából egy pár bettát egy hím és egy nőstény beleraktam a nőstényt a tenyésztési célból kialakitott aksiba a hímet belógattam egy befőttes üvegben a nöstény állandóan körülötte úszik és meg is vannak a sötét függőleges csíkok (a vízszintesek eltüntek)

MOST AKKOR KIENGEDJEM A HÍMET??

nem korai hiszen csak félnapja vannak meg


2010. febr. 14. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hím építi a habfészket.Ha kiveszed a befőttes üveget akkor tönkreteszed a fészkt.A lányt kéne betenni a befőttesbe.Amugy honnan tudod hogy a frissen vásárolt hím ivarérett...?A Nőstény valszeg az a csííkok miatt.Amugy csak akkor engedd össze őket ha van habfészek...Nem kapkodsz kicsit?
2010. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát a hím biztos ivarérett mert nagyon nagy hát vhol azt irják h a hímet tartsam üvegbe vhol azt h a nőstényt most összengedtem őket néha néha megkergeti a nöstényt de a nőstény el tud bujni betettem egy hungarocell dbot hátha elkezdi a hím a fészket építeni vagy a nőstény jelenlétében nem kezdi el építeni?
2010. febr. 14. 19:38
 3/11 A kérdező kommentje:
nemtom kapkodo-e most akarom elöször szaporítani ezt a fajt
2010. febr. 14. 19:39
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

egy kép a hímemről sztem ivarérett hiszen ez egy kifejlett db

2010. febr. 14. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom nagyon sietteted a dolgot,amugy a nősténnyel is elkezdi épiteni a habfészket.Amugy,kérdezhetek valamit?Mit fogsz csinálni ha megtörtént a párzás?Mi a teendő?
2010. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nőstényt kiveszem hímet benn hagyom addig mig az ivadékok szikzacskoja el nem tünik mikor vizszintesen usznak kiveszem a himet mer amugy levadássza őket aztán 2-3 napig napi 2x megetetem fött tojással utána meg mongyuk áttérek a sóféreglárvákra aztán kb 1 honaposan külön válsztom a hímeket de am mér tesztelsz én csak kérdeztem vmit
2010. febr. 14. 20:27
 7/11 A kérdező kommentje:
visszaraktam a nöstény a bef. üvegbe a hímet kinn hagytam 29 fokos a víz a nősténynek már nagyon jol láthatóak a csikjai
2010. febr. 14. 20:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt teszteltem hogy tényleg felkészültél e.Jolvan,megpróbálhatod,de ne ess kétségbe ha elsőre nem jön össze.Lehet h a pár nem illik össze,vagy még nem ivarérett.A helyedben egy hétig hagynám nyugton őket,had szokják a helyet.A hímer hagyd abba az akiban.Én a hőfokot lehet 28ra levinném.Szia
2010. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem most a nöstény üvegbe van szal meglátoom h holnapra meg lesz e a fészek ha nem a hímet bennt hagyom a nöstényt meg beteszem a közösbe
2010. febr. 14. 21:53
 10/11 A kérdező kommentje:
kössz a választ
2010. febr. 14. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!