Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 300 literes akváriumot ki...

300 literes akváriumot ki lehet hozni 100 ezer forintból?

Figyelt kérdés
Ennyi a keret a szűrő(k)re, világításra, fűtőre és az akváriumra.

2015. márc. 14. 09:14
 1/5 kütyü ***** válasza:
Szerintem KI!persze függ attól mennyire minőségi cuccokat veszel.A szűréssel és a világítással én nem spórolnék!
2015. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát 100 000 csak a technikára? Akkro simán. Ha az egészre, akkor már szükség van kompromisszumokra.

Számolj azzal hogy egy ekkora akváriumba kell vagy 40 liter aljzat, növények is kb 600 forintnál kezdődnek stb stb stb.

2015. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A világítást vennék készen. Attól függ milyen széles az akvárium, pl:

[link]

Vagy:

[link]


Fűtőt vennék egy 300 Wattosat, az olyan 6ezer Ft körül van.


Szűrést én úgy csinálnám meg, hogy kifúrnám az akváriumot és ha van mellette hely, akkor mellé tennék egy 60 literes hordót, bele egy vízpumpát aminek az emelési magassága legalább 1 méter. A hordóba tennék szűrőanyagokat, azon át cirkulálna a víz.


Így csináltam meg minden akváriumomat amit ki tudtam fúratni és mondjuk ez jobb mint a gyári külső szűrő, mert a hordóba 5x annyi szűrőanyag fér.

2015. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy hordó meg egy powerhead vízpumpa 12 ezernél nem több szerintem.
2015. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pusisz ***** válasza:

Az aksi 10-es üvegből min. 32-35.000 körül lesz, ha ragasztatod, de nem boltban :). Ha barkácsolós vagy, simán ki lehet hozni a többit a maradékból. Ha nem akkor kicsit meredek. Házilagos megoldások vannak a neten, sokszor hatékonyabbak, mint a gyári, ugyanabban az árban.

Érdemes megpróbálni...

2015. márc. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!