Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudod, hogy márciústól tilos...

Tudod, hogy márciústól tilos gömb akváriumba halat tartani, bettáknak tükröt odarakni, és tilos nem lefedni az akváriumot? Ez teljesen komoly!

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy tilos, úgy érted, hogy ezt állatkínzásnak minősítették?
2010. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 BeerHunter ***** válasza:
94%
Nem tudom. Aki be akar jönni, a lakásomba, hogy nem gömb akváriumban vannak-e a halaim, azt jól nyakon rúgom, az biztos:)
2010. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
AZ IGEN!!!!
2010. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az állatkereskedésekben tilos. Az lenne az ideális, ha otthon sem csinálnák ezt, mert rossz az állatoknak blabla. Az állatkereskedésekben már nem tarthatja így és onnantól kezdve nem is adhat el gömb alakút.

De hogy te otthon mit csinálsz, azt nincs benne.

2010. febr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Tudod, hogy ez még a tévében is volt valamikor hogy az "únijóban" így lesz? Szóval sztem sokmindenkinek ez nem újdonság, ja és képzeld, én úgy fogom tartani a halaimat mert azoknak már úgyis mind1 (nincs halam^^) kíváncsi vagyok mikor jön hozzám a "grínpísz" hogy feljelentsen a halaim miatt XP de te azért vigyázz!!
2010. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

Árusítani tilos lesz gömbakváriumot,de azért nem kerülsz börtönbe ha van otthon.

"-Mi a vád?

-Illegális gömbakvárium tartás.Épp akkor kaptuk el,mikor berakta a szekrénybe.

-Húúúú! 10év fegyház.Jó magaviselettel 2hónappal elöbb szabadulhat"

Tükröt odarakni?Az nem baj hogy más egymás melletti akikba tartja a bettáit?Ez is hülyeség...

és van kifejezetten olyan pámpa ami azért jó,ha valaki nem akarja fedni az akváriumot.Mondjuk valami betegsége van és jót tesz a pára,vagy ilyesmi.Nagy baromságokat hordtál itt össze,annyi belőle az igaz h tilos lesz gömbakváriumot árulni,de aki akar ugy is tud szerezni "dekorációs gömb" lessz a neve vagy valami más,de még egy darabig velünk marad...Kérlek adj egy linket vagy valami írót és címet,vagy egy törvényt ami erröl szól.Honnan vetted ezeket?

2010. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lefedni miért nem szabad? minden aksin van tető, abban van a világítás.

Kihagytad: köralakú ketrecben madarat tartani is tilos.

A poén az, hogy a forma a lényeg, nem a méret! Tehát egy 10*10 cm-es aksiba betuszakolhatok egy halat, de egy 1 méter átmérőjű kör alapú ketrecben nem tarthatok pintyeket:)

Ezt is kitalálták, de jól összecsapva, átgondolni már nem volt kedvük.

Ha hoznak vmi törvényt legalább terveznék meg rendesen, komolyan, néha én jobb javaslatokat tudnék kidolgozni..

2010. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus Mariska néni aki még az utcából sem volt kint, hallotta Juliska nénitől, aki nem ment messzebb a falutól 5 méterre, hogy mi történt a szomszéd faluban.
2010. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utsó vok, és még annyit h az volt az indok h az üveg torzít és a halat zavarja a látvány. Elárulom, ha tóban élnének, a vízfelszín ahol ki tudnak nézni, az is torzít..
2010. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy tilos a tükrös módszert én is fogom alkalmazni valszeg ha lesz halam amúgy lehet árusítani is gömbakváriumot mert az is lehet hogy valaki kaktuszt akar benne tartani
2010. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!