Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történt a neonhalammal?

Mi történt a neonhalammal?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a neonhalam nem mozdul, és a szája előtt ilyen furcsa, átlátszó, hálószerű anyag van. Majd miután azt kiengedte a szájából, felfordult, és mikor hálóval kiszedtem, akkor sem mozdult... A farkából hiányzott egy kis darab. Mi történhetett?
2010. febr. 16. 17:33
 1/10 anonim válasza:
Szerintem meghalt.
2010. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy meghalt:( de szeretném tudni mi volt a gond vele.
2010. febr. 16. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen fajta halakkal tartottad együtt? Lehet hogy valamelyik megtámadta...
2010. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elég kusza társaság. Betta, guppik, egy algaevő. Van egy aranyhal is, de ő most beteg, még magát sem tudja megvédeni az egyik guppimtól, szóval ő biztos nem lehetett.

Én inkább arra lennék kíváncsi, mi a jó fene volt a szája előtt az az izé. Ő volt az utolsó neonhalam, mert a többi már meghalt. és miután azt az egyik izét elengedte, lett egy másik. Szóval az biztos belőle jött.

2010. febr. 16. 18:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehetett az a dolog amit írtál. De nekem is volt neonhalam,algaevőm. Az algaevő nálunk is meg-megtámadta a többi halat. :S
2010. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az algaevőm nem bántja a többit. Bár lehet, hogy amíg nem voltam ott, ő garázdálkodott. De amúgy ő nagyon békés, a halaktól távol tisztogat csak.
2010. febr. 16. 19:35
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Én halpenészre tippelnék, ez egy gomba.Általában a rossz vízminőség a kiváltó ok. Gyakrabban kellene takarítani és vizet cserélni.
2010. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A víz teljesen átlátszó, hetente cseréljük, mert ha felkavarom a vizet, feljönnek a kakik. Szóval ez szerintem nem lehetett az ok.
2010. febr. 17. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még mindig úgy gondolom,hogy az algaevő a bűnös. :S Nekünk is van 2,néha-néha följön a víz tetejére,nem mindig az akvárium alján takarítgat. :)
2010. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, látom rejtélyes betegsége volt szegénykémnek. De azért köszönöm a válaszokat, és remélem több ilyen nem lesz.:)
2010. febr. 17. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!