Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek az aranyhalammal?

Mit tegyek az aranyhalammal?

Figyelt kérdés
Elkezdett szakadozni az uszonya, kaptam.a kisallatkereskedesben akvariumfertotlenitot(valami sarga cseppeket), harom nap alatt ebbe az allapotba kerult. Most kivettem, attettem kulon, nem tud uszni, szetszakadt teljesen! Mit tegyek vele? tudnak adni valamit amitol felepul? aztan meglatom mi lesz az akvariummal... a ph es a homerseklet jok(7.5, 22 fok). Nem vagyok szakerto, alig par halam van.

2015. márc. 21. 06:05
 1/4 A kérdező kommentje:
[link] most igy nez ki......
2015. márc. 21. 06:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegyél egy pohár vízbe pár jégkockát, tedd a fagyasztóba.

Ha már majdnem megfagyott a víz, tedd bele a halat.

Hidegvérű, tehát nem úgy érzi a hideget, mint egy melegvérű, nem fáj neki.

Azonnal hő sokkot kap.

Ennyit tudsz tenni, hogy megkíméld a szenvedésektől.

2015. márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:-(
2015. márc. 21. 07:25
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Szörnyen néz ki szerencsétlen, itt összetett fertőzések vannak, lehet, hogy tartási hibák is. Talán a SERA Omnipur meggyógyítja,ez elég széles spektrumú készítmény, de nem sok esélyt adok neki.Levegőztess kezelés alatt. A többi hallal mi van? Nem ártana tudni mi az a sárga csepp. 6nap Omnipur gyógyszerezés után 50% -vízcsere, ha nincs semmi javulás meg kell ismételni a kezelést, ha javul akkor adj hámosítószert pl JBL Acclimol és vitaminokat, pl sera fhistamint. Az én véleményem az ha 6-7 nap után nincs változás ne kínozd tovább, bár lehet, hogy meg sem éri szerencsétlen.
2015. márc. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!