Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S. Az 25 literes akváriu...

S. O. S. Az 25 literes akváriumomnak elrepedt az alja. Mivel tudnám a repedést megjavítani?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire repedt meg? Csak egy kicsi részen, vagy hosszasan?
2010. febr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
talán sziliplaszttal egy csomo boltba van én is azzal szigeteltem le az akváriumot mikor eresztett sztem repedés ellen is jó
2010. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
átkened kívül belül eltakarod kővel aztán kész nekem az akvárium oldalán volt egy repedés én igy csináltam
2010. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyiért veszel akvárium ragasztó szilikont,már tulképp megvan az uj 25literes ára...
2010. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon meg repedt,végig van repedve.De a víz az nem szivárog belőle még.Én arra gondoltam hogy fugatömítővel bekenném (mert amikor megszárad olyan lesz mint a szilikon) Szerintetek ez is használna?
2010. febr. 18. 06:41
 6/7 anonim ***** válasza:
azért minden szart ne tegyünk az akiba.Ki tudja mi oldódik ki belőle víz hatására? egy repedés miatt ne öld meg a halakat mert sajnálod a pénzt uj akira.h a szett akkor vegyél egy ugyan ilyen méretü akit,ha meg csak simán az akvárium,vehetnél nagyobbat s de akkor az elektronikéát is ahoz kell igazítani.25literes aki nem egy olyan drága dolog.kb 2000ft.
2010. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javítanék egy előzö kijelentésemen.Sziloplasztbol lehet akváriumi ragasztót is venni.;)
2010. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!