Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez így jó? Vagy várják

Ez így jó? Vagy várják

Figyelt kérdés
Láttam egy közeli kisállatkereskedésben egy márványsüsgér. Nagyon kis helyen van ( max. 60l) gondolkoztam ,hogy elhozom. De nincs csak 160l akváriumom gondolom ezt hamar kinövi. De viszont van egy jó nagy kerti tavunk. Azon gondolkodtam hogy nyáron neme lenne neki ott jó télen meg kibírná a 160literesben. Jó ez így? Vagy esetleg egyéb tanács?
2015. márc. 27. 18:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ha jobban meggondolom van az 28-30cm is
2015. márc. 30. 17:02
 12/16 Dioxyde ***** válasza:
Akkor az hamar elpusztul ott az túl pici neki csoda,hogy eddig elvolt ott...160 liter megváltás neki ezek után:D
2015. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Jó elhozom! Majd legfeljebb eladom. De a tavas ötlet jó? Nincs benne csak egy pár koi.
2015. márc. 30. 17:09
 14/16 Dioxyde ***** válasza:
HA 25 fok meglesz a tóban az jó, viszont a koikat szétkaphatja szal nem így nem lenne jó ötlet.Inkább ideiglenesen gondozd aztán cseréld vagy add el majd.
2015. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
OK! :D
2015. márc. 30. 17:19
 16/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem kellene hülyeségeket írogatni, h megváltás neki a 160 liter, ja az kb 3-4 hónapig. A halas boltba csak átmenetileg van, de nálad az egész életét abba a kis börtönbe kell leélnie. A kiskutyákat is dobozból árulják, még se úgy veszed meg h milyen kicsi ez a doboz, akkor bezárom egy 1x1m2-es ólba akkor hű de jó lesz neki... A tóba szerintem csak június-augusztusra tudod kirakni, és arra felkészülhetsz, h minden visszatelepítés után darakóros lesz, nem kis stressz lesz neki több m2 vízből visszakerülni 160 literbe. Ennyire nem lehetsz önző, így letojni egy élőlény igényeit...
2015. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!