Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szibéria (lénai) tokhalat...

Szibéria (lénai) tokhalat mivel etessem otthon a kerti tavamban?

Figyelt kérdés
Ma vettem 2db tokhalat(35cm) a kerti tavamba. Vettunk hozzá 1 kiló granulátumot az etetésukre.Csak az a gond, hogy a tokok mellett még van vagy 5db 3-4kg ponty. Mivel a granulátumot hamarabb megeszik a pontyok mint a tokok és granulátummal nem szeretném etetni őket, mivel elég drága, ti mit ajánlotok az etetésukre? Mikor még csak pontyaink voltak főtt takarmánykukoricával, kevés kenyérrel, kutyatáppal etettuk őket. Szerintetek lehetne továbbra is sullyedő kutyatáppal etetni őket? Előre is köszönöm! :)

2015. márc. 28. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy tavad lehet. Előbb lakasd jól a pontyokat, utána tokot.
2015. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
7x5 méteres ... és esetleg valami olcsó táplálék amit mindkét faj szívesen eszik??
2015. márc. 28. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
De jól megy nektek.
2015. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fenéklakó állatok,árvaszúnyog lárvák, puhatestűek, férgek,giliszta, rákok és kis halak.
2015. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
19:42 igen, köszi, azt tudom, de ezek a táplálékok nem adatik meg egy kerti tóban :/
2015. márc. 28. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Horgaszboltba tudsz venni gilisztat, de inkább esős időben hajnalban szedd össze őket, rengeteget lehet, azt meg szimplán bedobalod, a ponty is, tok is szereti, de amúgy a kutyatapot is megeszi a tok.
2015. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dioxyde ***** válasza:
Gilisztával vagy kishallal etetheted horgászboltban tudsz venni talán mindkettőt...azt,hogy a kutyatáp hosszútávon mennyire jó nem tudom más az mikor horgászol meg más az ha hosszútávra tervezel egy hallal nyilván nem 1 évig fog élni az a hal...szóval nem tudom mennyire lenne jó ez a kutya macska tápos kaja dolog..
2015. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ... esetleg razbórákat? mert teknősöknek gyakran fogunk hálóval a közeli tóban ... esetleg azokat döglötten vagy élve inkább?
2015. ápr. 9. 20:19
 9/10 Dioxyde ***** válasza:
Mindkettő jó csak ne 2 hete rohadó haltetemet dobj be neki friss legyen .
2015. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen a segítséged :)
2015. ápr. 9. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!