Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Használható még ez az akvárium?

Használható még ez az akvárium?

Figyelt kérdés

Van egy bettám eddig gömbakváriumban volt, de tudom h ez nem jó és szegény olyan kis punnyadt is benne.. Egyenlőre nincs pénzem venni egy új aksit viszont megtaláltam a régit de le van törve a sarkából.. Nem folyik, de nagyon lassan apró cseppekben szivárog, félek ha megtöltöm vízzel megreped és eltörik.. :S Arra gondoltam h nem töltöm tele hanem csak egy kicsit amiben eltud úszkálni a betta aztán ha lesz pénzem venni új akváriumot akkor veszek. Úgy gondolom addig is jobb neki ez mint a gömbakvárium.. Szerintetek jó lesz ez így? Mellékelek pár képet a törésről:


[link]


[link]


Köszi a válaszokat!


2010. febr. 18. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem kockáztatnám meg,hogy mondjuk az éjszaka közepén elposszanjon :S Próbálj valahonnan szerezni másikat ha nincs rá pénzed.
2010. febr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sziloplasztal megoldható a gond és tele töltheted vízzel nekem is evvel a módszerrel van megragasztva az aksim
2010. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
www.vatera.hu -t ajánlom vannak fenn elég olcson akváriumot
2010. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen a Vaterán néztem találtam is nagyon jókat, de majd csak márciusban tudom megvenni, addig gondoltam ezt! De most nézem az akváriumot tiszta buborékos a víz mintha szénsavas ásványvíz lenne.. a gömbakváriumban nem ilyen :S Gondolom azért ilyen mert megvan repedve?! :S
2010. febr. 18. 13:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A frissen feltöltött akikban vannak ilyen buborékok.A klórgáz is bubiba leül oldalra ugy tudom,és ha jolsejtem,arra hogy kipróbáld nem klórtalan vizet használtál...Sziloplaszt nem jó,az nem akvárium ragasztó.Ami kifejezetten arravan az jó,de amennyiért vesz az ember olyan szilikont és pisztolyt annyibol már vehet egy ij akváriumot.Amugy egy ezresért vehetsz 10literes rendes kit.Sőt örülnének a gömbödnek,hisz az drágább.Vidd be a boltba és cseréltetsd ki velük.Sztem ők kipucolják és máris vagy egy 3-5e ftos akváriumuk.Jol járnak ők is meg te se költesz rá semmit.Kérj egy 20literest cserébe.
2010. febr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
menny ki piacra én multkor egy ezresér vettem egy 40 literes aksit szinte uj még fém keret is van az alján meg a tetején
2010. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vaterán láttam nagyon jókat egy 54 literest néztem ki ami fix árral 2200 Ft.. Itt van helyben az eladó csak ugye ott nem lehet telefonszámot, e-mail címet stb. írni így kicsit bonyolult de sztem tőle fogok venni 1et.


Am igen sima vizet raktam bele de a gömbbe is és ott nem volt bubis :S Amúgy nem hinném h becserélnék mivel nem is nagy meg azt hiszem már nem is árulhatnak ilyet?! Köszi az eddigi válaszokat!

2010. febr. 18. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!