Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalam szája szinte...

Vitorláshalam szája szinte átlátszó lett! Menthetetlen? Teendőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónapig külföldön voltam, tegnap jöttem haza és a vitorláshalam szerintem nagy bajban van:( már 4 éves. A szája áttetsző, folyton kitátva! Mit tegyek? Menthetetlen? Nagyon szomorú vagyok..... Képet töltök fel.

2015. ápr. 4. 11:25
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
...honnan fotózzam még, hogy látható legyen a gond?.... Akart lenni
2015. ápr. 4. 12:57
 12/36 A kérdező kommentje:

A vizet is ki kéne takaritani, de igy nem merem, tokre fél szegény:(

112 l, 1 nagy és két pici vitorlás, senki nem bántotta tuttommal. 1 szkifo, 1 platti, 1 botia, 2 hazmester, 1 mini anci.

2015. ápr. 4. 13:00
 13/36 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 4. 13:31
 14/36 A kérdező kommentje:
Es a pup a kozepen, oldalan?
2015. ápr. 4. 13:31
 15/36 anonim ***** válasza:
jól látom hogy belülre nyomodott a szájának az oldala?Ez törés lehet valószínűleg megugrott valamitől és nekiment dekorációnak/tetőnek az lesz a leg jobb neki ha hálóval kiveszed egy vegyszerektől mentes tiszta rongyot bevizezel(tocsogjon a víztől) majd körbetekered vele a halat és erős lámpafénynél gombostű gombos részével belenyúlsz a szájába és oldalra megpróbálod visszaigazítani majd becsukod a száját vagy ha nem nyomódott belülre a törött rész akkor egyszerűen ugyan ezzel a módszerrel visszanyomod óvatosan a száját olyan pozícióba amilyen a normális
2015. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
[link] ahol pirossal bekarikáztam ott nem szabadna benyomódottnak lennie, szinte biztos hogy betört neki belülre és azért nem tudja becsukni tedd azt amit írtam
2015. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, h valaszoltal! Olyan fosos vagyok, nem nagyon merem megfogni, tuti kiugrik a kezembol:(:( ma mar nem merem, holnap megprobalom nappali fenynel. Ahol jelezted a bajt, szinte egy hartya van csak, mi van ha atlyukad?
2015. ápr. 4. 22:17
 18/36 anonim ***** válasza:
erős az a hártya, ha át is lyukadna amit nem hiszek akkor vissza fog forrni csak a száját pattintsd vissza hogy tudjon enni, azért nedves türülközőbe fogd meg óvatosan hogy ne ugorjon el
2015. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Azt hiszem nem sikerult:( nem tudtam visszanyomni!!! Ha jol lattam, nem oldalt van a baj, hanem bent a szájüregben, a szájpadlásnál. Mintha vérpötty is lenne bent a szájában. Most fejjel lefelé ácsorog egy bujkáló és az akvárium széle közé ékelődve....

Fentröl kellett volna talán nyomni rajta.....

Ha egyáltalán kibirja ezt a sokkot, holnap megprobaljam ujra?

Annyira sajnalom:( olyan puha volt a kis teste ott a rongy alatt....

2015. ápr. 4. 23:37
 20/36 anonim ***** válasza:

esetleg nem egy kavics akadt a szájába?

mást már tényleg nem tudok rá mondani :(

az nem normális ha fejjel lefelé áll a sarokban, egy vitorlás ennyi stresszt gond nélkül kibír

2015. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!