Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalam szája szinte...

Vitorláshalam szája szinte átlátszó lett! Menthetetlen? Teendőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónapig külföldön voltam, tegnap jöttem haza és a vitorláshalam szerintem nagy bajban van:( már 4 éves. A szája áttetsző, folyton kitátva! Mit tegyek? Menthetetlen? Nagyon szomorú vagyok..... Képet töltök fel.

2015. ápr. 4. 11:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

én segítek, tudom milyen rossz elveszíteni egy idős halat :( (bár a tiéd még egyáltalán nem idős az életének még a felét sem érte el)

nekem tavaly pusztult el egy kb 14-15 éves 38,2 cm hosszú márványsügerem már elég idős volt és jött egy darakór járvány, a fiatalabb halak túlélték de ő nem :(

2015. ápr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Koszi!! Igen, azert oregeztem le, mert az elso halam, sosem volt elotte. A kisfiam kedveert kezdtem el. A kutyam 15 eves, brutalis, hogy egy hal is tud eddig elni! Nem birok aludni szegenyke miatt:(
2015. ápr. 5. 01:45
 33/36 anonim ***** válasza:
az aranyhalak jó körülmények között akár 30 évig is élnek esetleg kicsivel tovább
2015. ápr. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
cserélj egy kevés vizet reggel(30%) tegyél a vízbe 2 fokhagymát ketté vágva és szórhatsz bele egy kanál kamillát is esetleg hátha javul valamit az állapota
2015. ápr. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 tomaszcool ***** válasza:
Elhiszem, hogy ideges voltál, valószínű én is az lennék, de a hal életben maradásáért sajnos olyan dolgokat kell tenni, ami abban a pillanatban nem esik jól neki. Próbálj megnyugodni és gondolkodj racionálisan. Ha az ember ideges, kevésbé tud helyes döntéseket hozni. Mérlegelj a rendelkezésre álló információk alapján, inkább várj és gondolkozz mielőtt cselekszel.
2015. ápr. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Csak fellkudt az ajzaton, mar alig lelegzett. Nem birtam nezni. Itt olvastam egyszer, hogy ha nem akarjuk szenvedtetni tovabb, vegyuk ki es tegyuk a hideg hutobe, igy talan kegyesebb a tavozas.... Mar a rozsak alatt alszik. Koszonom a segitseget!!!!
2015. ápr. 6. 10:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!