Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vitorláshalam szája szinte...

Vitorláshalam szája szinte átlátszó lett! Menthetetlen? Teendőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hónapig külföldön voltam, tegnap jöttem haza és a vitorláshalam szerintem nagy bajban van:( már 4 éves. A szája áttetsző, folyton kitátva! Mit tegyek? Menthetetlen? Nagyon szomorú vagyok..... Képet töltök fel.

2015. ápr. 4. 11:25
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Az egyik plattim mult heten elpusztult, most megkerdeztem, hogy milyen nyomok voltak rajta, anyu mondta, hogy fel volt puffadva , orias volt a hasa. Nem lehet, hogy hasvizkor? Es a vitorlas is fertozott? Nem tudom, kire lehet rabizni az akvariumot....mindig van valami, mikor anyamek kezelik:(
2015. ápr. 4. 23:50
 22/36 anonim ***** válasza:
a pikkelyei nem állnak el?
2015. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
pont most gondoltam én is a hasvízkórra
2015. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Egyenlore nem latok a pikkelyeken semmit.
2015. ápr. 4. 23:51
 25/36 A kérdező kommentje:
Az a pup, fekely az oldalan!
2015. ápr. 4. 23:51
 26/36 anonim ***** válasza:
én úgy láttam a képről hogy ott befelé van törve a szájüregbe a szája de így képről nem tudom megmondani, ha a képet etetés után csináltad akkor semmi baj viszont ha rég evett valami problémája lehet/bélgyulladás,hasvízkór,túlszaporodottbél baktériumok/
2015. ápr. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Szerintem natur beteg:( nagyon koszi, hogy segitettel. Nincs mit tenni. Van erre barmi hatekony szer, ha a tobbin is kiutkozik, mert ezek szerint lehetseges...?
2015. ápr. 4. 23:57
 28/36 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy natur beteg, szerintem vagy túl vannak a belében szaporodva a baktériumok vagy bélgyulladás

az ürüléke milyen színű most?

2015. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 tomaszcool ***** válasza:
Amikor kivetted, csinálhattál volna pár élesebb képet a problémás részről, úgy mi is jobban látnánk hogy törés/ficam stb...
2015. ápr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Nem lattam uruleket, nem evett egy jo ideje. Nem fotoztam, mert baromira izgultam. Ha holnap meg eletben van, kiveszem es fotozom, belenezek a szajaba. Nem volt meg ennyire beteg idosebb halam, ezert gondoltam, hogy nincs esely. A platti elpusztult, nem voltam itthon, h segithessek. Szoval ha holnap fotozok, segitetek? Probaljunk meg mindent....
2015. ápr. 5. 00:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!