Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szőlő tőkét hogy lehet berakni...

Szőlő tőkét hogy lehet berakni akváriumba?

Figyelt kérdés
Olvastam már több helyen hogy szőlő tőkét raknak az akvárium. Hogy lehetséges ez? Esetleg képet tudtok mutatni amin egy akváriumba van benne??
2010. febr. 19. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is tettem bele,régebben volt az én aksimban is

de nem a tőke fölső részét használtam hanem inkább a föld alatti részt.én speciel kifőztem ,tettem egy rosszabb lábosba vizet bele tőkét lefogattam és rotyogtattam egy jó 20 percig.

nagyon dekoratív olcsó szép megoldás

2010. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
esetleg szőlő vesszőt?
2010. febr. 19. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Náalm pl igy néz ki a halas akváriumban:

[link]

Igy pedig a garnélásban:

[link]

Nekem tetszik.A gyökér célszerűbb mert tovább birja,késöbb bomlik jóval el mintha nem a gyökeret használnád.Amugy ki kell száritani,aztán kifőzni én kb 1-2 órát főzném(de viyázz ne főzd szét) és utána lesúlyozva irány egy hordóba,vagy cvödörbe vagy kádba vagy akárhova ,és áztatni 3-4 hétig.Igy a káros anyagok kioldódnak.És a száritás elött jó alaposan sikáld le a dzsuvát.drótkefe,kefe.Szia Lucky

2010. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 patterson ***** válasza:
felűlről....:D
2017. dec. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!