Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 460 L-es aksimat, milyen...

460 L-es aksimat, milyen időközönként takarítsam, hogy minden jó legyen?

Figyelt kérdés
halak mennyisége 25db, 1 rák, természetesen növényzet...és minden átlagos...szűrőre is kíváncsi vagyok, meg a vízcserékre is...

2015. ápr. 19. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a 25 halat kellene megtudni, hogy milyen.
2015. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz takarításon? Milyen az aljzat? És igen, milyen a szűrő? Én egy képet is megnéznék, puszta kíváncsiságból :)
2015. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

4 db vitorlás

1 kék ramirézi

2 zebradánió

2 algaevő

1 mézgurámi

1 aranygurámi

2 gyöngygurámi

5 császárlazac

és a többi vörösfejű pontylacac.


CRISTALPROFY 1500-as, és apróköves soderos aljzatom van...konkrétan a vízcserék mennyiségére, gyakoriságára és a szűrő tisztításnak a gyakoriságára gondoltam...aljzathoz talajszívót használok..(fogok)

2015. ápr. 19. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet pontosan megmondani. Egy nitrát teszttel betudod lőni, h elég 2 hetente a vízcsere vagy pedig hetente. A szűrőt pedig akkor kell takarítani, amikor visszaesik az áramlás.
2015. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!