Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem két paradicsomhalat...

Vettem két paradicsomhalat ezekkel a halakkal el lesz?

Figyelt kérdés
Van két mollym , három guppim , ettö vitorlás , 4 neonhal , meg kettö tetra , meg 2 nagy algaevo , meg kettö kicsi . nem fogja a paradicsomhak valamelyiket bántani?

2015. ápr. 23. 14:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
500l az akvárium
2015. ápr. 23. 14:59
 2/11 anonim ***** válasza:
nem fogják valószínűleg bántani őket ha sok a búvóhely, a nagy algaevők plecok?add el őket inkább mert akár 70 cm is lehet a maximális hosszuk és nagyon le tudják terhelni a vizet
2015. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) van sok buvóhely .. az algaevök még picik de akkor eladom valakinek nem tudtam hogy akorára megnöhet
2015. ápr. 23. 15:10
 4/11 anonim ***** válasza:

Elég kamu szagú nekem, 500 literbe 4 neon meg 2 tetra... Miért nem inkább azok létszámát pótolod fel 10-15 re?

Mellesleg van esély, h valakit kinéz magának a paradicsomhal mondjuk a guppit vagy vitorlást és addig űzi meg az meg nem döglik, nem volt túlzottan jó ötlet.

2015. ápr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Figyelj ajándékba kaptam az akvariumot és már alapbol két molly meg a tetra meg 2 közönséges algaevö harcsával meg a neonhalakkal jött .. én vettem bele még ketto vitorlást merr azokat szeretem meg ket algaevot amit eladok az elozo hozzàszolo miatt mert sok ..es kezdo leven vettem bele ket paradicsom halat mert megtetszett de olvastam utana a neten es kezdek rájonni nem kellett volna
2015. ápr. 23. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:

nem annyira agresszív mind gondolod, bár ez egyedenként eltérő nekem még nem sikerült agresszív egyedeket kifognom szerencsére,

ekkorára nőnek a plecok de meghaladhatják: [link]

2015. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fél kettö óta itt vannak és eddig nem voltak agresszivek .. A vitorlásokat se csipkedik meg a guppikat se eddig.. köszi a képet akkor.majd valakinek eladom vagy ajándékozom az algaevöt..
2015. ápr. 23. 16:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Raptor köszi a válaszokat lehet egy kérdésem még ha meg nézzed majd .. Vettem ilyen panzi crystall tabletát mennyi idöközönként rakjak a vizbe meg a halaknak nem lesz töluk semmi bajuk ?
2015. ápr. 23. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
felesleges ilyen vegyszereket használni, egy jól beállt nagy akvárium tökéletesen működik nélkülük havonta 25% vízcserével persze ha nagyon felkavarodott az aljzat és nem akar kitisztulni hasznos lehet de én eddig nem használtam semmi vegyszert kivéve néhány esetet
2015. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

először úgy olvastam hogy vettem két paradicsomos halat, (mármint konzervet)


há mondom ez meg mér akar döglött konzervhalakat az akváriumba burogatni??


:)

2015. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!