Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat ajánlanátok...

Milyen halakat ajánlanátok kezdő akvaristának? Ilyen feltételek mellett? Kb. mennyi az áruk?

Figyelt kérdés

Első alkalommal tartanék rendesen halakat, mert kaptam felszerelést..

-van egy kis 30l-es akvárium

-egy nagyobb 60l-es akvárium

-2 szűrő ami elvileg simán tisztán tartja a 60l-est

-elektronikus hőmérős szűrő

-2 ki-be húzós szűrő

-kavicsok

-sziklák

-műnövények


Valami egyszerűen,könnyen tartható "kezdő" halat szeretnék..guppira vagy plattira gondoltam így olvasgatásaim után..de ez csak egy ilyen elképzelés.Ti mit ajánlotok?



2015. jún. 22. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát a guppi pont jó de azér más is kell talán aranyhalak meg a 60l-es be lehetne vitorla halat de azzal a kivevéskor vigyázni kell.

Egy hálo jól jönne :-)

2015. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háló is volt csak szakadt így kidobtam.. de majd hallal, kajával együtt veszek.:)
2015. jún. 22. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első világtalan, aranyhalnak és vitorlásnak is 200 literes akvárium kell... Guppi, platti jó lesz. A szűrő típusát leírhatnád, mert a gyári ajánlást nem kell készpénznek venni. Milyen az a ki-be húzós szűrő? :)
2015. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami igazi növényt is tegyél bele.


Én azt ajánlom elsőre csak a nagyobbikat rendezd be.

2015. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ajándék volt minden és nincs már rajta se a matrica meg a doboza se akitől kaptam, ő mondta..:)

ki-be húzogatós alatt azt értem, hogy ha nem húzod ki megfőzi a halakat, és nem folyamatosan fűt..nagyon régi még ilyen homok szerű dolog van benne..:D egy régi háznál találtam amit megvettünk

2015. jún. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!