Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a kezdő edzésterv hatásos...

Ez a kezdő edzésterv hatásos lehet diéta mellett?

Figyelt kérdés

178cm | 78.5kg vagyok, a diéta a következőkből áll:

Napi

- 120-160g fehérje

- 180-200g szénhidrát

- 70-80g zsír


(kötőjel előtti szám az amit fogyasztani szoktam, utána lévő pedig a megengedett érték)



Az edzés:


Nyújtás, bemelegítés

- 3x10 fekvőtámasz váll szélességben

- 3x10 bicepsz ülve

- 3x10 tricepsz állva

- 3x10 vállvonogatás

- 5x10 vádli állva


Csak egykezes súlyzók állnak a rendelkezésemre, egyenlőre 6kg az amit kényelmesen meg tudok csinálni pihenés nélkül. Pl: 3x10 bicepsz ülve pihenés nélkül megy, növeljem a súlyt?


Ezt az edzéssorozatot napi 2x csinálom minden nap.


Mit változtatnátok rajta, mit tennétek hozzá?



Ui: Diétával eddig 2hét alatt 2kg-ot fogytam :)



Köszönöm :)


2014. máj. 17. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A heti 0,5-1 kg fogyás a jó ütem, tehát azzal most jól állsz, ha majd nem megy tovább, akkor csökkentsd a ch-t.

Nem jó a terv, mert kellene hátra és lábra, vállra is edzeni. Hátra pl húzódzkodás, evezés. Lábra pedig kell guggolás, kitörés. Váll: vállból nyomás, oldalemelés. A súly akkor jó, ha éppen meg tudsz vele csinálni 10-12 ismétlést egy sorozatban. Ha több megy, akkor emelni kell.

Napi egyszer eddz csak, de akkor keményen és heti 3-4 edzés elég. Mellé kellene még heti 3-4 aerob edzés is, kocogás, bicaj, stb.

2014. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!