Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kezdő kismotoros 1.5éves...

Kezdő kismotoros 1.5éves kisfiam mellett ciki üresen tolni a babakocsit?

Figyelt kérdés
Gondoltam elmennénk kismotorral a boltig de olyan hosszú távon nem biztos hogy birok vele. Ciki ha üresen tolom mellette a babakocsit? Pár hete gyakoroljuk az utcán lévő motorozást, nem mindig fogad szót, de szeretnék menni vele mert 1 hónap múlva jön a kistesó és akkor jó lenne babakocsizni a picit ő meg jönnek mellettünk kismotorral. Az utca végéig szépen jön de ahogy irányt változtatnék hisztizik... Ilyenkor jó lenne ha messzebb megyünk berakni a kocsiba és úgy hazajönni mert óriás hassal egy 15 kilós gyereket már nehéz lenne hazacipelni.
2014. szept. 15. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
nem ciki, miért lenne? meg ha neked kényelmes, akkor kit érdekel, hogy ciki? annyiszor látni ilyet, hogy babakocsi mellett megy a gyerek... Sokkal cikibb szerintem, amikor a bevásárlókosár helyett a néhány hónapos gyerekre pakolják rá a cuccot a kocsiba. Tegnap láttam egy ilyet, a kicsi ki se látszott a konzervektől meg mittudoménmiktől. Nem masnit kötsz a nyakába, meg nem pórázon viszed, csak viszel egy 1,5 éves gyerek és a pocaklakód mellé egy babakocsit b tervnek. Inkább előrelátó, mint ciki.
2014. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miert, ha 'ciki', inkabb szenvedsz?


egyszeruen nem ertem ezeket a kerdeseket. mi a fontos: hogy te meg a gyerek jol jarjatok, ne csinalj magadnak felesleges faradsagot, vagy az, hogy 'mit szolnak a faluba'?

2014. szept. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki,mindenki így csinálja hiszen hamar elfáradnak és meggondolják magukat.
2014. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Rosszul fogalmaztam meg a kérdésem, inkább az lett volna a lényege hogy mások hogy csinálják, nem e gondoltam ki vmi oltári hülyeséget. :)
2014. szept. 16. 07:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi ciki nincs benne, de szerintem az, hogy te tolod a picit, ő meg majd jön szépen melletetek a motorral, na az nem fog menni. Az én fiam 2,5 éves lesz, nagy motoros lassan egy éve és tapasztalatból mondom, ahogy ügyesedik a motorral mindent fog csinálni, csak szépen gurulni melletted nem. Biztos, hogy ha mást nem is, de egy testvérfellépőt vennék neki, hosszabb útra biztos nem motorral vinném, mert nem fogod tudni elkapni, nem fog megállni a zebránál és ez nagyon veszélyes.
2014. szept. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen, ezen én is gondolkodtam, félek is hogy hogy tudjuk majd megoldani.

Testvér fellépőt nem veszek mert kisfiam annyira mozgékony, érdeklődő hogy soha nem állna fel a lépőre.

Majd meglátjuk, hogy mi lesz, kisfiammal sem jártunk sokat babakocsizni, inkább az udvaron vagyunk kint, lehet hogy most sem fogunk sokat járni. Az utca végén van egy játszótér, lehet hogy majd csak odáig megyünk meg vissza, majd kialakul.

Köszönöm a segítséget.

2014. szept. 16. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is azt csináltuk. A babakocsi aljában volt a kismotor, ha kellett elővettem, és üresben ment a babakocsi. A hazafelé úton nagyon jó volt, h ott volt a babakocsi.
2014. szept. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!