Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nehezen hízó, kezdő testépítők...

Nehezen hízó, kezdő testépítők nektek heti 4-5 keményebb edzés és megfelelő étrend mellett milyen tömegnövelő segített az izomnövekedésben?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat és kérlek lehetőleg pontos nevet írjatok olyan termékekről, amik itthon is kaphatók :)

2014. nov. 24. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nehezen hízó de válaszolok. Nem egy tápkieg a lényeg. Az étrendet kell rendbe tenni. Edzés utánra meg ha nagyon akarzs tömegnövelőt akkor: mhn gainer, jumbo professional, volumass 35, brutal gainer, bsn truemass. Tehát kb 30% fehérjetartalommal bíró legyen, mert nem kell egy zsák cukor egy nehezen hízónak sem, még edzés után sem.

De még jobb ha veszel külön proteint és ahhoz teszel edzés után gyors szénhidrátot.

2014. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek csodaszerek. Kaja dönt. Ha nem jön a tömeg akkor emelni kell a ch-n. A nehezebben hízók felmehetnek akár 6-7 ch/ttkg-ra is gond nélkül. Ezek mellé még fehérje, edzés utáni ch, vitamin meg maximum kreatin kell.
2014. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem voltam gyorsabb mint Sanyi :(
2014. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy nincsenek csodaszerek :) de az általad leírt pl szénhidrát kreatin fehérje plusz (étrenden felüli) beviteli értékeke pl milyen termékben vannak meg?
2014. nov. 24. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Írtam a termékeket.
2014. nov. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a négy-öt edzés nem ideális kezdőknek, de nehezen hízóknak még később sem nagyon.

Ezzel csak elaprózód magadat, égetetted el a nagy nehezen bevitt kalóriákat feleslegesen.


Kezdetnek heti három teljes testes edzés kell az alapgyakorlatokkal.

Én kihagynék minden sallangot, nem edzenék vádlira, hasra és karra sem, de nem lenne külön lábhajlítás sem.

Mondjuk így;


4x10 Guggolás

4x10 Fekvenyomás

4x10 Felhúzás

3x? Húzódzkodás

3x10 Fej fölé nyomás


És ennyi elég is. Lehet hazamenni zabálni meg aludni.


Aerob vagy kardióedzés sem kell, sem foci, és semmi más.



Aztán majd lehet később osztottan edzeni, de akkor is elég három nap.

2014. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2014. nov. 24. 22:46
 8/8 A kérdező kommentje:
am nem vagyok nagyon vékony teljesen normál alkatom van, nem a hízással inkább az izomtömegnövekedés indul nehezen nálam :)
2014. nov. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!