Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyiért lehet majd őket eladni?

Mennyiért lehet majd őket eladni?

Figyelt kérdés

Nos, születttek guppi babáim.(Most egy napos csöpségek.:D)

Viszont nem biztos, hogy az összeset meg akarom tartani.

Láttam olyat, hogy fajta függő az ár, amiért el lehet őket adni, szóval érdekelne, hogy fajta szerint mennyiért lehet őket tovább adni, vagy kereskedésbe. (Kis városban élek, csak két akvarisztika van, azok se a legnagyobbak)

Mivel sok az apa jelölt, leírom hogy kik lehetnek a potenciális jelöltek.:D

Maga az anya fekete nőstény.

Hímek:

-Sárga Kobraguppi

-Citromsárga guppi(Fogalmam sincs minek nevezik az ő fajtáját)

-Endle(?) guppi, aminek ugye villás a farka. Szín alapján neon rózsaszín és citromsárga, de a farkába van fekete is.


Mellesleg engem a pénz különösebben nem érdekel, csak az számít, hogy jó helyre kerüljenek, de úgy érzem, hogy jobb, ha ezzel is tisztában vagyok.:)



#akvarisztika #guppi #endler guppi #babaguppi #kobraguppi
2015. júl. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte eladhatatlanok, legtöbbször teknőseleségnek vásárolják őket, akkor is nagyon olcsón vagy ingyen. Ezért nem jó hímet és nőstényt együtt tartani, mert rengeteg kicsi születik, amivel nem lehet mit kezdeni.
2015. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor magamnak is kellett szaporulat, a fölösleg nagyját ismeretségi körben ajándékoztam el, így tudtam biztosítani, hogy ne eleségként végezzék. Később szétválasztottam őket. (Vagy nem "mented ki" a kicsiket, és a természetes szelekcióra bízod, melyik az a 2-3, ami megmarad.)
2015. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tenyésztett, szelektált egyedeket a guppi változatától függően 200 ft tól akár 1000-1500 ft ig. A szaporítottakat pedig talán ingyen elviszi valaki, talán nem.
2015. júl. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

endler

[link]

2015. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia! ugyan igy voltam... ezeket maximum teknős eleségként veszik meg... sajnos:( ritka az olyan, aki nem tenyésztőtől, vagy állatkereskedésből venné, és nem egy "amatőrtől" :(

én 50-80 ft ért adtam el db-ját.. :( de várj.. még kb 1-2 hónapot, hogy tényleg elég nagyok legyenek

2016. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!