Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi ideig jó egy sárgafülű...

Mennyi ideig jó egy sárgafülű ékszertekninek egy 20 cm magas 50 cm hosszú és 20 cm szélességű akvárium?

Figyelt kérdés
Most fogok eggyet venni es még az a kérdésem hogy nem akarom kisseb kövekkel berendezni mert hallottam hgy lenyeli es bélgyulladása lesz meg azt is hogy kitisztítsa a gyomrát... mindenesetre nem rakok be kisköveket talajnak... nagyköveket berakhatok?

2015. júl. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

nem sokáig. sőt. ebbe ne vegyél teknőst. inkább gyűjts megfelelő akváriumra, amit évtizedekig használhattok. de az általad leírt méret nagyon kicsi. még a hossza jó lenne egy darabig amíg picike, de egyébként nem.

ne is vegyél ebbe, 20 cm szélesség és magasság baromi kicsi.

már pár ezerért lehet jókat kifogni a neten, előbb legyen megfelelő éllettere, utána vedd meg.

2015. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne tegyél ekkora akváriumba még bébi teknőst se. Olvass utána hogyan kell tartani teknőst, aztán gyűjts pénzt megfelelő felszerelésre. Kb. 50 ezer forint. És csak akkor vágj bele, ha minden meg van, más különben megbetegedhet és elpusztulhat a tekid. (akvárium: kezdetnek 100x30x30-as, később 300 literes kell, aljzat - folyami homok, UVB lámpa, melegítőlámpa, hőmérők,automata fűtő, erős szűrő)
2015. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm de hallotam olyanról is hogy a kertbem tartsak télem nyáron és ban 1 odojuk egy tabuk és elvannak.... így lehet? Mert nem akarok ennyit beleölni ,ert ez mar a fizetésem fele... azért akarok venni mert magányos vagyok.... és míg picike addig bemnt tartanám majd ha nagyobb akkor vinném ki....
2015. aug. 1. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!