Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nektek hol van az akváriumotok...

Nektek hol van az akváriumotok elhelyezve?

Figyelt kérdés
Nappaliban ? nekem ott van tv látószögében és azt veszem észre hogy többet nézem az aksit mint a tvt, lehet át kellene tennem.
2015. aug. 1. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Inkább az aksit nézd mint a tv-t, egyiktől okosabb leszel, másiktól meg... :D

Na szóval mindegy hol van, csak egy a fontos: az ajtótól és az ablaktól levő legtávolabbi sarokba kell tenni, azaz a helyiség legnyugodtabb helyére, hogy ne zavarja se a huzat, se a közvetlen fény, se az állandó jövés-menés.

2015. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem csodálom, az aksi érdekesebb is:S

2 kisebb akvárium a kanapé mellett van, egy a hálóban, egy pedig a kedvenc fotelem mellett.

2015. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik akvárium (a nagyobb) a dolgozószobában van. A másik fent van a hálószobában.
2015. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legnagyobb akváriumom a nappaliban van, a baloldali falnál. A tévé szembe van, a két ablak közt. Tehát ha előre nézek akkor a tévét látom, ha balra nézek, akkor az akváriumot.


Van két további akvárium a konyha és a nappali közt, egy szűk folyosón. Erről a folyosóról nyílik a fürdőszoba és wc is, így nem kell messziről behordani a vizet.

Csak mivel egy széket is tettem ide, amin ülve bámulom az akváriumokat, így a párom alig nem fér ki mellettem, ha wc-re akar menni :D


A hálószobába nem tettem akváriumot, ott csak a számítógépek zúgnak, sokszor éjjel sem kapcsoljuk ki.

2015. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az akváriumom a TV állványon van, a TV pedig tartós letétben egy rokonnál. Ami információ, film stb. kell, azt pont el tudom érni a netről is vagy meghallgatom rádión, a márnáim családi élete meg sokkal izgalmasabb, mint a Barátok közt ;)
2015. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a hálóban van az akvi, más elektromos dolog nincs ott. Csak a lámpa.


"hálószobába nem tettem akváriumot, ott csak a számítógépek zúgnak,"


Na, hát te se a feng shui szakirodalom tanulmányozásával töltöd a mindennapjaidat!!! XD

2015. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
külön szobában körbe a fal mentén mindenhol :D
2015. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a bejárat L alakban van, aztán jön egy folyosó. Nem olyan egyszerű a lakás elrendezése, mint a feng shui rajz, ezért nem tudom hogy azt hogyan kéne értelmezni? Inkább nem foglalkozom vele. Tény :D
2015. aug. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Salx Narval ***** válasza:
Nekem már csak egy akváriumom van, valamikor szinte mindenhol volt.:D Van pár db ugyan az udvaron és a műhelyben de ezeket növényszaporításra és eledelállatok szaporítására használom. Ez a mostani egy 300-literes sügéres aksi és a nappaliban van falba építve, fa burkolatban és fa tartószerkezeten. Csak a frontüveg látszik. A TV nálam a másik oldalon van, nem tudom egyszerre nézni.:D Én a kanapéról szoktam nézegetni amikor lepihenek egy kicsit.
2015. aug. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem olyan egyszerű a lakás elrendezése, mint a feng shui rajz"


A feng shui se egyszerű néha, úgyhogy én se tudom hogy kell értelmezni. :)


De abban biztos vagyok, hogy ha egy feng shui szakértő meglátná, hogy működő számítógépek között aludtok, akkora traumaként élné meg, hogy több hónapos pszichoterápiával kéne helyretenni az az agyát, hogy mentálisan fel tudja dolgozni a vizuális ingert! :D

2015. aug. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!