Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 54 L-be szeretnék páncélos...

54 L-be szeretnék páncélos törpeharcsákat, illetve vörösorrút és neont! Megfelel nekik az aksi?

Figyelt kérdés

24-25-26 fok kellene ennek a 3 fajnak?


JKA IF302-es szűrőm van 50-100l 300l/h 6 W (Fontos, hogy ennek alapján adjatok tanácsot, nem akarok nagyon büdös aksit!)


Egyenlőre "2marok" forrásmoha van rátelepítve egy kőre (annak kinéző, bár lehet más is), szeretnék még növényeket bele, amennyit csak lehet. Ezzel az a baj, hogy 16W-os fényem van, és erre a tetőre csak ez a fénycső van... Ezért 12 órig megy, 1 óra szünettel a közepén. Milyen növényeket ajánlotok ilyen 11 órás 16W-os megvilágításra?


Milyen arányba legyenek a halak? én 3 törpére gondoltam, de nem tudom mennyit bír el egy ilyen szűrő, hogy mellé mennyi lazacot rakjak!


(Azt hallottam, hogy a vörösorrú teljesen be tud illeszkedni a neonokhoz, és úgy viselkednek mintha egy faj lenne. ez igaz?)


Előre is köszönöm a sok kérdésre a válaszokat! :)

Szép napot!


2015. aug. 4. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Vörösorrú alatt gondolom petitellát értesz, nekik nagyon kicsi. Nekik 150 literbe az igazi. A neonoknak végül is határeset,de ők is nagyobb helyen érzik jól magukat.

Inkább innen válogass valami halat a páncélosok fölé:

[link]

2015. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!
2015. aug. 4. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!