Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen csovekre csereljem le?

Milyen csovekre csereljem le?

Figyelt kérdés
Tippeket kernek!Az igazsag az most hataroztam el a fenyocseret,legutobb kb 3 eve volt!KB. Fel eve kiegett az egyik,de volt meg a regibol 2 amiket anno csereltem, es abbol potoltam vissza!Na most 1 hete a regi regi is kiegett, igy maradt 2 tartalaek regi meg amibol egyik rossz,masik meg vilagit,szoval ideiglenesen 1-2 hetre azt csavartam vissza.Ezek mind az evek alatt lecserelt vagy regi vagy rossz csovek voltak!Pl.Philips aqua 18w, sera plant kolor 18 watt 4900 kelwin(ezek rosszak lettek) akkor van egy Aqua glo ez talan 3 eves ez meg jo 20 wattos, es egy regi NARVA 18 W DAYLIHT raktam melle!Mind2ot leakarom.cserelni!112 literea asi 60 centis fenycsovek kellenek!Alabol van benne 2 konnektoros vilagitas azokat most csereltem 6000 kelvinesek asszem es 10 wattosak ezek +ba a tetobe vannak! 2 fo beepitett neont milyenre csereljem?mi lenne aefjobb?Novenyes akvariumrol van szo! FLORA GLO + EGY 865 VAGY 860 V 965 V 954?Vagy meg tippek?
2015. szept. 22. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
low tech növényesbe elég a sima 865 cső, sztem pénzkidobás a többi.
2015. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Haho,valaki!!
2015. szept. 22. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!