Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti melyik akváriumot csinálnát...

Ti melyik akváriumot csinálnátok meg a lenti 2 közül?

Figyelt kérdés

[link]


A felső sorban lévőhöz hasonlítót egy tűzhallal, vagy még esetleg mellé más ragadozót, vagy inkább az alsó sorban lévő blackwater dél-amerikai stílusút?


2015. okt. 25. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha lehetne akkor én inkább az alsót !
2015. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Talán inkább a felsőt, de igazából nekem nem tetszenek ezek a stílusú akváriumok.
2015. okt. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A felsőt.
2015. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az alsót, ez nem kérdés! :)
2015. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Én is az alsó felé hajlok egyébként. Kis törpesügéreket tennék bele, csak nagy az akvárium, és ugye amennyire tudom, nem igazán tűrik meg egymást. Fajon belül se, meg fajok között se (apistogrammákra gondolok elsősorban). Mert ugye hogy nagy, így szívem szerint tennék bele sokféle apistot, de ez nem jó felállás. Vagy ha rosszul tudom, javítsatok ki.

2015. okt. 25. 12:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány literbe, mekkora alapterületre?
2015. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hozzám is az alsó állna közelebb
2015. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A felső úgy néz ki mintha nem is akvárium lenne, hanem maga a tenger. A tűzhaltól félek, mert akit megszúr, az mehet 2 hétre a kórházba. Más tengeri halakat tartanék, azaz tartok is, mert szeretem a színes tengeri állatokat.


Szép a dél-amerikai biotóp is, Kicsit lehet színesebbre csinálni. Tegyél bele ramirezit, kakadu sügért, vitorlás halat, neont..

2015. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És akkor egy akváriumba lehetne tenni többféle apistoból 1-1 párat? Meg akár melléjük ramirezi?

2015. okt. 25. 19:27
 10/14 anonim ***** válasza:

...

https://www.youtube.com/watch?v=XZxzJGgox_E


Tippeld már meg, miért kérdeztem a térfogatot, meg az alapterületet!

2015. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!