Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig tart a hasvízkór...

Meddig tart a hasvízkór lefolyása?

Figyelt kérdés
Halaim 2 hete hasvízkórosak lettek.50 l-es aksiban most már csak 17-en vannak,3 elpusztult és több is beteg lett,de helyrejött.Sera baktupur direct-tel kezeltem őket.Már azt hittem vége van,tegnapelőtt teljes vízcserét csináltunk,de ma újabb hal betegedett meg.Mikor mondhatom,hogy helyrejöttek? Új kajának tubifexet és vizibolhát kaptak, először akkor, mikor a betegség kezdődött.Lehetséges,hogy ezektől?Ha igen akkor mivel etessek változatosan?
2008. szept. 11. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az élő eleségek vihetnek fertőzéseket a halakra. Én lemezes és szemcsés díszhaltáppal és szárított vízibolhával v vörösszúnyoglárvával etetem őket. A hasvízkór a csapvízzel is összefüggésben lehet, mert gyakran vízcsere után jön elő, de volt hogy pont a régi víz okozta. kb.2 hétig tart.
2008. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor a szárított vizibolha,szunyoglárva és tubifex nem fertőzhet ugye?

2008. szept. 12. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!