Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet az, hogy még nem...

Hogy lehet az, hogy még nem pusztultak el a halai?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm meglátta az akváriumomat és úgy döntött kell neki is egy. Vett hát egy 54 literes szettet... Az akváriumát teletöltötte vízzel és azonnal rakott bele halat. kb 8 db neon hal van benne, 6 db xifo, 4 db vitorláshal, 2 db anci, 4 db gurámi és az akvárium így megy kb 3 hete... hogy lehet az, még egyetlen hala se pusztult el? Jó most ne kérdezzétek, hogy miért nem magyaráztam el, világosítottam fel? Megtettem!

2015. nov. 2. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben pusztul el, ha nem állott a víz. Lehet pl hogy megfelelő hőmérsékletű volt, stb.
2015. nov. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ennyi hal? hát ez talán még egy 150 literesbe is sok lenne azt hiszem...
2015. nov. 2. 14:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egy nagy helyigényű halat kicsi akváriumban tartasz nem feltétlenül fog instant elpusztulni ha minden más körülmény adott. nem fog teljesen kifejlődni és az élettartama jelentősen csökkenni fog. Felére vagy még drasztikusabban.
2015. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, "strapabíróak". Nem vagyok nagy halszakértő, de így tényleg nem érezhetik magukat túl jól... :/
2015. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Majd fog.

Csodák nincsenek.

2015. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ami múlik nem késik. 2-3 hónapon belül jó ha a fele meglesz neki.
2015. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*ami késik nem múlik
2015. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Anno horgásztam a Tiszán és az egyik keszeget akváriumban tartottam. Hónapokig alig-alig nőtt valamit. Aztán betettem a 90 literes akváriumba a díszhalak mellé és láss csodát, hatalmasra nőtt! Tehát max annyi lesz, hogy nem fog rendesen kifejlődni, meg rövidebb ideig él majd.
2015. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ammónia, nitrit mérgezés lassan végezni fog velük.
2015. nov. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
az ammónia nitrát meg nitrit nem lassan mérgez én úgy tudom ha elér egy szintet a hal megdöglik... nekem apró pontylazacaim vannak amanda lazacok de ők ilyen körülmények között rég beadták volna a kulcsot
2015. nov. 3. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!