Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 240L. Akváriumom most...

Tamás3 kérdése:

Van egy 240L. Akváriumom most készülök talajt venni. Jbl manadot néztem ki. Kérdésem hogy van értelme megvenni a talaj alá a jbl aquabasis plust. Ha mégis teszek allá medig birná ki a talaj bolygatás nélkül? Vagy ezeket kell cserélgetni?

Figyelt kérdés
A szürő 1 jbl CP 1501 lesz.Folyamatosan olvasom a neten a cikkeket de bevalom kissé eltévedtem a témában,ezért irok ide. Tudnátok ez ügyben segiteni? A világitás 2x30W Silvania Grolux/Aquastar,és van még 1 Aqurel 700L/h belsö szürő kisegiteni a külsöt ha fog kelleni esetleg.
2015. nov. 9. 07:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Lenarad. A tervem egy szép dús növényes /halas akvárium kialakitása.
2015. nov. 9. 07:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Ártani nem árt, de szerintem vannak jobb táptalajok is az aquabasisnál. Ha nem is mindenhova, de ahová ültetsz növényeket, én oda szórnék táptalajt is. Fél évig minimum, de akár egy évig is kihúzza alatta. Utána vagy szétbontod, átrendezed, és akkor szórsz alá újat, vagy elkezdesz tápgolyókat dugdosni a növények tövéhez. Lehet rajtuk látni, ha kezdenek tápanyaghiányosak lenni.
2015. nov. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt is csinálhatod, hogy a növényeket tálkákba ülteted, amiben táptalaj van, felette manado, és így besüllyeszted a tálakat a tiszta manadoba.


A tervezett világítás viszont elég kevés.

2015. nov. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!