Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az hogy egyszer úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyszer úgy érzem szakítanom kell és nincs értelme és utána meggondolom magam mégis?

Figyelt kérdés
ha nem jó a kapcsolat akkor biztos vagyok benne hogy ennek semmi értelme de ha kicsit normálisabb akkor meg megsajnálom és nem merek lépni.mitől van ez?

2015. júl. 20. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Szereted még vagy csak sajnálod?

Ha az előbbi akkor szerintem egy takarítás kellene a kapcsolatban, őszintén megbeszélni kinek mi a problémája.

Ha az utóbbi akkor nincs értelme.

2015. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A sajnálat nem tart össze egy kapcsolatot, ha már nincs szeretet. Csinálj egy listát + - oldalla, és döntsd el mit akarsz ettől a kapcsolattól. A mőásikkal szemben sm fer, ha nem hagyod ott, mert így ő sem tud tovább lépni és fejlődni.
2015. júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak az a helyzet hogy volt már nagytakarítás és egy ideig jó és megint minden a régi....és már nem érdekli újra...szerelmes már egyáltalán nem vagyok, szeretem mint embert, meg mikor normálisabb ő is látom hogy esetleg MAGÁTÓL tenne valamit a kapcsolatért akkor meg megsajnálom, pedig 80% nem jó
2015. júl. 20. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Te mit tettél érte hogy jobb legyen a kapcsolat? Ő mit tett?
2015. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez természetes, hiszen semmi sem lehet csak jó vagy csak rossz. Mérlegelni kell. Azt mondod, 20% jó, 80% nem jó, akkor?

Szerintem az a bajod, hogy túlságosan határozatlan vagy. Ha egyszer döntöttél a szakítás mellett, akkor tarts is ki a döntésed mellett! Gondolj bele, mi minden lesz jobb, ha vége ennek a kapcsolatnak. Nehéz dolog a szakítás, de a tépelődésnél minden jobb.

2015. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. júl. 20. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett a vége a dolognak? Megoldódott?
2015. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!