Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol tudnék venni nagyon...

Hol tudnék venni nagyon olcsón 54 literes akváriumot? (online)

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 14:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kihagytam hogy használtat szeretnék és pécs környékén is megfelelne
2010. márc. 20. 14:59
 2/11 anonim ***** válasza:

Itt lehet online megtrendelni: [link]


Itt elsősorban újak vannak, de lehet, hogy árulnak használtat is.

2010. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szettre gondoltál, vagy csak akvárium?
2010. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
El kell menni az üvegeshez üveget vágatni, venni szilikont és összeragasztani. Olcsóbban kijössz vele, mint a boltival, és egyszerű megcsinálni.
2010. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szettet szeretnék
2010. márc. 21. 11:37
 6/11 anonim válasza:

Szia!

Szerintem olcsóbban kijössz ha úgy válogatod össze a dolgokat. Bár időigényesebb... Mondjuk hogyha sikerül kifogni hozzá lehet jutni jó árú szetthez. (mondjuk az akvarista.hu-n)

A gyári szettes dologra leírok egy tanulságos történetet:

Az egyik ismerősömnek van egy kicsi horgászboltja. Összeválogatott pár olcsó dolgot, kiírta rá hogy: gyerek szett 20.000.- Vitték mint a cukrot, pedig ha külön megvették volna ugyan azokat 15000ből ki jött volna...

2010. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ja csak mondjuk az a haverod volt! meg mondjuk én nem egy horgászboltvan szeretnék venni
2010. márc. 22. 20:40
 8/11 anonim válasza:

Szia!


Szerintem nézz körül az online aukciós oldalakon(pl.vatera,teszvesz)itt jó áron és jó állapotban lehet sok mindent találni! Vagy tudom még ajánlani a kirakat.hu,olcsobbat.hu,argep.hu,stb. oldalakat, ítt a különböző boltok árainak összehasonlítása alapján tudod megtalálni a számodra legmegfelelőbbet!

2010. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
huh, nekem azert konyebb volt, mint igy. anyi volt az egesz, hogy apukam asztalos.es az ablak uvegbol kivagott nekem darabokat, milyen nagy kelletet, es osszeragasztotta. uvegragasztal. tudom az asztalos nemfugg ossze ezzel, de szerencsere o mindenes. Meg szerintem, ha ismersz olyan valakit, aki mindenes, olcsobban megcsinalna. Nagyon jo, nemis folyik semmi. csinalt horcsognek is, csak annak fa a kerete, nagyon szep, es penz sem kelletett ra!
2010. márc. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Aldiba ezen héten akciós !!
2010. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!