Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 72 literes akváriumom,...

Van egy 72 literes akváriumom,7neonnal,2 foltos páncélos harcsával, rakhatok bele guppit és Red cherryt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés társítás a páncélos a garnélával, stresszelheti a garnélákat a harcsa. Ha a szűrésed elbírja akkor inkább 2-3 páncélost vegyél meg 2-3 hím guppit.
2015. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Guppi mehet bőven.
2015. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, én több guppit tennék 5-6 hím és egy nőstény. én így szoktam és vannak kis halaim.
2015. nov. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző: Szegény guppi csaj :O A sok pasi közt... gondolom nincsen nyugta. :D XD

Hogy a kérdésre is válaszoljak: Guppiból csak hímet, persze csak ha nem akarsz bokáig gázolni a kicsikben, ha mégis akkor 1 hímre minimum 2 nőstény. Nagy k*rógépek a guppi hímek, mindig hajtják a csajokat, több kell, hogy osztódjon a figyelmük és nem hulljon el a csajszi ideje korán. Szerintem páncélosból vegyél még 3-4 db-ot. Ha még valami törpe fajta, 2-4 cm-s lenne a páncélos, akkor talán rakhatnál garnikat, de a foltosok 7-9 cm-esre is megnőnek. Melléjük nem raknék.

2015. nov. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,már folyik az átrendezés:)mohásítok.11 w 72 ledes lámpa elég a jávai mohának?
2015. nov. 25. 16:16
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, és csak az egyik foltos páncélos harcsa.a boltban corydoras mix ben voltak,az aqua zooban.
2015. nov. 25. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:

A red cherry és a guppi együtt nem szerencsések.

A garnéla megeszi a kisguppikat, a guppik meg a garnéla petéit. És emellett stresszelni fogok a már nagyobb, de még nem kifejlett garnálákat, de a nőstények a kifejlett egyedeket is.

A hímek mondjuk megvannak velük.

2015. dec. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!