Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kreatív boltból vett színes...

Kreatív boltból vett színes sütőgyurmából készített kisütött díszt bele szabad tenni az akváriumba? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Egy díszt készítettem sütőgyurmából, amit a kreatív boltban vettem. Ékszereket is csinálnak belőle. Én össze alkottam egy egész jól kinéző kis díszt, amit kisütöttem DE! Fogalmam sincs, hogy a vízre hogy reagál (szétmálik?) és amíg nem kapok hasznos válaszokat, addig bem teszem be. Az akvarisztikában használt díszek milyen anyagból készülnek? Mivel festik színesre, hogy az nem mérgező a halak számára? Házilag még milyen lehetőségekkel készíthetek akváriumba való díszeket? A sütőgyurmából készült díszem hasonlít a matt porcelánra. Akkor alkalmas a fent említett célra?

2015. dec. 9. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi olyant nem szabad beletenni, ami egyébként természetes élővízben nincsen benne!! Legfeljebb azt, amit akvarisztikai boltban árulnak és kifejezetten erre a célra fejlesztettek ki.
2015. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyurma nem bírja a vizet.
2015. dec. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne rakd bele. Attól, hogy hasonlít még nem porcelán. :D A porcelánt masszából öntik és nem porózus, a gyurmád viszont lehet, hogy az, megszívja magát aztán ki tudja mi lesz... (persze ez csak szerintem van így)
2015. dec. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elwera ***** válasza:
Régebben én is kérdeztem, és le lettem oltva, hogy a süthető gyurma mérgező, bele ne merjem tenni.
2015. dec. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!