Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan szárított haleledel...

Van olyan szárított haleledel ami elsüljed a vízben?

Figyelt kérdés
Szárított szugyoglárva, szárított tubifex fent uszik a viz tetelyén és csak a dániók mennek fel érte, a neonhalak sose. Van olyan szárított eleség ami elmerül és a neonok is meg tudják enni?

2015. dec. 14. 21:32
 1/7 anonim válasza:
Szárított nem tud lesüllyedni.Én a lemezes tápot szoktam nekik adni.Az hamar átázik és lesüllyed.Vagy Spirulina tablettát.Az szép lassan elkezd oldódni és darabokra málik. Na ja a dániók falánkok :)
2015. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szárított algakocka jutott még eszembe.Azt szoktam összemorzsolni és beleborítom a vízbe.

Szintén lesüllyed

2015. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Vegyél fagyasztottat, az lesüllyed, ráadásul tápértékben is messze felülmúlja a szárítottat.

2015. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Egyébként igen.Nálam is a fagyasztott az első ,a többi csak kiegészítő.

Én a "nyolcas" nevezetűt használom.Abba aztán van minden jó

2015. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lemezes jó ilyenkor abból van több féle. Van amelyik lebeg a víz tetején, van ami lesüllyed egy bizonyos szintig. A maradék meg teljesen lemegy, ha jól megszívta magát.
2015. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szárított nem sok mindent ér.


Tápból tudsz venni mindenfélét, ami fent marad, ami lassan süllyed, ami gyorsan süllyed (aljzatlakóknak) van direkt neon féléknek gyártott táp is.


De a táp is leginkább csak kiegészítésnek jó, (és annak is inkább a nagyobb gyártók termékeit érdemes venni, sera, jbl)

inkább pontylazacoknak való fagyasztott mixet adj nekik.

2015. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elwera ***** válasza:
Fagyasztott artemiát vegyél, azt a kisebb halak is meg tudnák enni.
2015. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!