Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvaristák! Vélemények a...

Akvaristák! Vélemények a papagájsügérről?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy nektek mi a véleményetek erről a "fajról"?

Különösen tapasztalt akvaristák, sügértartók, és papagájsügér tartók véleménye érdekel. De persze, mindenki véleményére kíváncsi vagyok!



2015. dec. 31. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Életképtelen, a természet megcsúfolása. Amit még tolerálnék is , de a savval lemaratott bőrű, tetovált példányok, a megcsonkított hátsó uszonyú halak már kiverik a biztosítékot. Egy komoly importőr mondta, h a tetoválást, farokcsonkítást 10 ből 1-2 hal éli túl. Rohadt kis ázsiaiakkal nem lehet bírni...
2015. dec. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyosak, de nem szabadna létezniük. Nem helyes hibrideket gyártani.
2015. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek. Bár örültem volna kicsit több véleménynek, esetleg olyan véleményének aki tart papagájsügért.:)
2016. jan. 1. 02:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg senki se tart itt ilyen torz fattyút...
2016. jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dioxyde ***** válasza:
Volt barátnőmnek volt kettő ilyen hala én biztos nem vennék nem jó dolog,hogy tetoválják színezik őket de most mit lehet csinálni nyílván van rá kereslet ha nem lenne nem árulnák őket.
2016. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!