Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jelen pillanatban. Mi lehet?

Jelen pillanatban. Mi lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Igy nez ki az akvariumom. Algara gyanakodtam. Vegeztem mar vagy 100x vizcseret. (30%-50%-60%) a viznek egy nap sem kellett ugyanugy nezett ki.

200L

Atman f305

Dekoracionak van vasfa 2darab

Novenyek szalas novenyek

Halak pancelosharcsak daniok

Vilagitas dupla fenycso 6500k napi 6-8orat megy

Mit csinaljak?



2016. jan. 12. 13:38
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Sztem is alga. Lepucoltad az üvegét? Esetleg ugy jobb lesz de nem igazán látom a képet (teloról vok.)
2016. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tegyél az akváriumba valami algaevő csigát.

(pl. : [link] )

2016. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
a képről ahogy látom a növénymennyiség szinte egyenlő a nullával. A baj talán az lehet , hogy túl sok növényi tápanyag keletkezik a vízben amit fény és növény hiány miatt nem hasznosít semmi --> megindulnak az algák, mert ők rossz viszonyok közt is megoldják. Szerezz be úgy 20x ennyi növényt mint ami benne van és próbálj meg 0,5w/l fényt csiholni, ami a te esetetben 100 watt,tehát 2 54 wattos vagy 3 39 wattos fénycső
2016. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
48%
+ sűrgősen szerezz egy külső szűrőt!!!!! legalább 7 literes szűrőfelülettel... 200 litert elég nehéz egy mosogató szivacsnyi szűrővel rendben tartani
2016. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
legközelebb olvasgass az akvarisztikáról mielőtt csak úgy belefogsz. Nem a legolcsóbb hobbi és közel sem abból áll hogy beleba*ol néhány halat a vízbe..
2016. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Novenybol 19to van frissen ultetve azert latod kevesnek. Majd azok szepen megnonek. Fenycsovet most csereltem. 2x 40w csigaim vannak 10darab suncsiga. Teszik is a dolgukat es van algaevo harcsam is ezert az uveg patyolat tiszta belulrol. Kedves utolso kommentelo. Fel evet csak olvasassal es felkeszulessel toltottem. Nem csak egy nap gondoltam egyet es masnap mar megvolt az akvariumom benne a vizzel es a halakkal.. Segitseget kertem es ertelmes valaszokat vartam, de neled ugy latom nem jott ossze..
2016. jan. 12. 19:34
 7/22 A kérdező kommentje:
Bocsanat a regi volt annyi. Az uj 2x 48w
2016. jan. 12. 19:42
 8/22 anonim válasza:

ammónia szintet mértél ?betartottad a bejáratási időt ?

nem tudok másra gondolni mint hogy kevés a növény / sok a hal :S

2016. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
és persze ahogy írtam az a szűrő igencsak kevés ennyi vízhez
2016. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ammoniat ilyen kis csepegtetos ciccal mertem az azt jelezte h normalis. De azt ne kerdezd h milyen marka mert fogalmam sincs dobozzal mindennel egyutt kidobtam. Ot hetig jarattam az akit. Meg kicsik a novemyek. Lehet az a baj?
2016. jan. 12. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!