Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez gyáva módja lenne a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gyáva módja lenne a szakításnak? Jelen pillanatban úgy érzem ez az egyetlen megoldás.

Figyelt kérdés

1 éve és négy hónapja vagyok együtt a szerelmemmel. A köztünk lévő korkülönbség 8 év az ő javára, nekem ő az első barátom (minden értelemben). Kapcsolatunk első 9 hónapja felhőtlen volt, de valami mindig ott motoszkált a fejemben, ami mostanra már a rögeszmémmé vált. Lentebb kifejtem.


A legnagyobb probléma a kapcsolatunkban az, hogy nem bízok benne és úgy érzem, hogy ő rám fanyalodott, mert a múltban sok nő elutasította és még mielőtt összejött volna velem volt egy lány, akibe nagyon szerelmes volt és- saját bevallása szerint- úgy érezte ő az igazi számára-, de aztán jöttem én és "felül írtam ezt az érzést".


Ez a berögződésem, hogy nem vagyok elég jó neki, nem én vagyok A Nő az életébe az egész kapcsolatunkat megmérgezte és ezt csak fokozta azzal, hogy régebben gyakran dicsérgetett más nőket előttem, rengeteget találkozott azzal a lánnyal, akit az igazinak hitt, napi szinten beszélgetett vele, mondván ők barátok. Továbbá sok problémát okozott nekem az a tudat, hogy igazából én hajtottam rá, én küzdöttem érte. Azt mondja nagyon szeret és az életének vége, ha velem valami lesz, akkor bizony megöli magát. Hiszek is neki meg nem is, tény hogy fontos vagyok neki, de inkább csak a hálából van velem, hogy én képes vagyok odaadni magam neki, meg már benne jár a korban, ideje lenne családot alapítani, s engem erre alkalmasnak talál.


Félreértés ne essék, szeretem őt, de úgy érzem megfulladok ebben a kapcsolatban, képtelen vagyok elviselni a tudatot, hogy én csak egy nyugvó pont vagyok az életében, előttem rengeteg nőt meg akart szerezni, értük mindent megtett. Kedves és figyelmes velem, tudja mit érzek, hasonló lelki alkat, mint én, néha már a gondolataimat is kitalálja. Érzem rajta, hogy tudja, hogy véget akarok vetni a dolognak, de rettegek, hogy bántani fogja magát vagy tesz valami meggondolatlanságot. Én viszont úgy érzem megtörök lelkileg, ha vele maradok, bármennyire is szeretem.


Ezért azt tervezem, hogy meggyűlöltetem magam vele, hogy utáljon,undorodjon tőlem és rájöjjön, hogy hiba volt velem összeállnia. Azt akarom, hogy ő mondja ki. Aljas, gyáva dolognak hangzik, de nem akarom, hogy becsavarodjon. Ez megoldás lenne? Vagy ilyen helyzetben mi lenne a megoldás egyáltalán?


2015. okt. 22. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja h megöli magát az nem teszi meg csak ez az utolsó modja annak h magához láncoljon téged. Gyáva dolog de sok nő ezt csinálja de készülj fel arra h ez hosszadalmas időszak mire teljese feladja és addig a kapcsolatotok borzalmas lessz.
2015. okt. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo. Te beteg vagy
2015. okt. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A megöli magát érzelmi zsarolás, Te pedig szépen besétáltál a csapdájába. Hidd el nem fogja. Ha pedig ilyen instabil, jobb is ha otthagyod, mert valóban megmérgezi az életedet. Nem telepedhet senki a másik életére, ezt meg kell értenie. Amit érez az birtoklási vágy, megszokás, nem igazi szeretet. AZ igazi szeretet nem zsarol és fenyegetőzik. Azonnal hagyd ott és keress valakit, aki "nincs benne a korban" és megfelelően értékel.
2015. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az életet élni kell és nem elemezni. Ennyi.
2015. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
másfél év nem nagy idő. ha ki akarsz lépni, lépj ki. nem fogja megölni magát. vagy ha igen, az se a te hibád lesz. még fiatal vagy, ne egy másik ember döntsön a te saját sorsodról. ezt sose engedd.
2015. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor most kiosztalak. Nagyon figyelj mert 2 ember életét mentheted meg.

Ez a te, kizárólag a te saját magadnak generált állapotod.

kapcsolatotoknak és ezeknek smemi köze nincs ahoz amit éérzel belül nyomasztásként. Ezek mind csak lényegtelen dolgok összeadódott sokasága a te zavart elmédre, ami nem tudja hogyan is kell kezelni ezeket.

A nő shzart sem csinált. Egy beszélgetés egy jó emberrel hogy tudná megmérgezni kapcsolatdat amikor kapcsolat jó irányba halad? Szoktál gondolkodni???

Akkor pár ellentétet. Nagyon közel vagytko egymáshoz, 1.3 év után megvesztek egymásért, de te saját kis gondolataid pusztító ereje miatt kapcsolatot okolod és véget akarsz vetni a gyönyörnek.

Mindent megtenne érted és tenyerén hordoz, csak rád vágyik de te "nem vagy elég jó" neki. ????????

Kommunikálni szoktál vele egyátalán? Ő is simán segíthetne fixálni benned e féle agyatlan dolgaidat.

De erről egy fél szót sem írsz..... ?????????????????

????

??

???????????????????????

Nem kommunikálsz, nem informálsz minket, saját magadnak generált állapotok miatt akarsz véget vetni egy nagyon jó kapcsolatnak ezzel még jobban tönkre téve magadokat ÚGY, elötte még jobban öszse akarod törni AKIT SZERETSZ!!

?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Írj ha kell segítség tudati állapotod normalizálásához.

2015. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindketten hihetetlen éretlenek vagytok. téged kb 20 körülinek saccollak, kérdező, de amit írtál az alapján kora tinédzser érettségi szinten vagy. Ezek szerint a barátod közelít a 30 hoz, de ő sem alkalmas hosszú távú kapcsolatra. ez a színvonal kb egy brazil szappanoperába illene...
2015. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!