Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet Budapesten gömbmohát...

Hol lehet Budapesten gömbmohát venni?

Figyelt kérdés
és kb milyen árban mozog?

2016. jan. 16. 21:21
 1/4 elwera ***** válasza:

Én például a terraplázán tudtam mohákat venni, mert azok szépek voltak és olcsók. Csak persze oda úgy érdemes menni ha mást is vennél, mert van beugró.


Diák/nyugdíjas jegy: 1000 Ft

Felnőtt: 1500 Ft

15 óra után pedig 1000 Ft a belépő mindenkinek


2016. február 21.-én lesz a következő Terrapláza a Lurdy Házban. Cím: 1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14. Nyitvatartás: 10 - 17 óráig.


Persze ha csak 1-2 darab moha kell, akkor valamelyik boltban kell megnézni. Pl az Atlantisz díszállatban láttam valamikor, de az kicsit barnás, csúnya volt.

2016. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy hirdető a jofogason - persze ki tudja, aktuális-e még.

Régen nagyon szépeket vettem az Aquafaunában, de elég drága volt. A Kutseránál is szoktam látni (Westend, Duna Plaza, Kolosy tér), de ott is elég drága. Ha bárhol látsz akváriumban, simán kiveszik, ha mondod, hogy meg akarod venni. (Több helyen nem külön növényes aksiban láttam, hanem a halak között.)

Később én is a jofogason találtam (egy másik hirdetőtől) nagyon szépeket szuper áron:)

Persze karanténoztam, de ez akkor is alap, ha boltban vásárolok.

2016. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
greenaqua- törökbálint
2016. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy oldal a csigafarm.hu ott olcson lehet szepeket rendelni. En is onnan rendeltem.
2016. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!