Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Érvényes még a horgászigazován...

Érvényes még a horgászigazoványom?

Figyelt kérdés
Tömm mint 10 éve voltam vizsgázni, azóta van meg tehát az igazolvány. Különböző okok miatt úgy alakult, hogy azóta nem voltam horgászni, nem fizettem éves díjat, nem volt területim sehová, teljesen passzív voltam.Tehát, mehetek horgászni, csak ki kell fizetni a területit meg az éves díjat és kész. Vagy kell vizsgáznom?
2016. jan. 25. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy gondolom, hogy érvényes az igazolványod!
2016. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én evvel foglalkozom... Igen, érvényes! Nem kell újra vizsgáznod! A lényeg, hogy amikor mész kiváltani az ideit, akkor a régi papírjaidat (igazolvány, vizsgabizonyítvány) vidd magaddal! Idén kb. február elején tudsz engedélyt váltani, jelenleg egyenlőre nagyon kevés helyen vannak már engedélyek.
2016. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2016. jan. 26. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!