Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » SOS! Ilyenkor is érvényes?

SOS! Ilyenkor is érvényes?

Figyelt kérdés

Most rendeltem a pettissimorol, es ugye elküldtek egy email a cimemre. Na most az a gond hogy elfelejtettem a jelszot es nemtudok belepni sajnos. Igy is ervenyes a megrendelesem? Kerlek segitsetek mert fontos ez a rendeles!


23l


2014. nov. 4. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha felhívnád őket vagy írnál nekik emailt.
2014. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Honnan írjak? :( Szerinted nem érvényes igy?
2014. nov. 4. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy érvényes-e.

Írhatsz egy másik címről. Legalább ezt megkérdezheted, hogy érvényes-e így a rendelésed. Vagy telefonon felhívod őket és megkérdezed ugyanezt, hogy érvényes-e a rendelésed. És esetleg megbeszélhetitek, hogy azt a rendelést tegyék át másik email címhez. Vagy ha nem érvényes, akkor csinálsz egy másik rendelést a másik email címmel.

2014. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kőszi. Pettissimorol irtam nekik, megadtam a teloszámom és leirtam mi a problémám, remélem sikerül.
2014. nov. 5. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!