Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy ilyen novenyes akvariumba...

Egy ilyen novenyes akvariumba mennyi lenne a noveny?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 31. 21:02
 1/3 elwera ***** válasza:

Lehet hogy 20 ezer, ha valaki sok tő növényt vesz hozzá, de a növények képesek nőni. Nem kell ennyire sokat venni belőlük, csak ki kell várni amíg megnőnek.


Nekem volt olyan hogy egy maréknyi Hydrocotyle tripartita japan-ból 2-3 hónap alatt sűrűn tele lett egy 112 literes akvárium, ami felett 4db 26 wattos izzó világított és CO2-t is eresztettem bele, CO palackból.

A Co2 + az erős fény, nagyon begyorsítja a növekedést.


Csak az a baj, hogy ezt is meg lehet unni. Szerintem nincs értelme így termelni a növényt, mert emiatt, hogy ilyen gyorsan nő, többet kell foglalkozni vele.

Nézni hogy algásodik e valami, és ha igen, akkor sűrűbb vízcsere, illetve vágni kell néha a növényeket, és tápozni is kell. Egy bizonyos idő elteltével a talajt is érdemes gyengén átmosni.

2016. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 patterson ***** válasza:
eleve el kel döntened,mekkora aksit akarsz,tudsz tartani...a többi csak utána jön,a képen profi növényes aki van,ha kezdő vagy,soksok év után lehet hasonlód...
2016. febr. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy 100x50x40es akvarium lenne.
2016. febr. 2. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!