Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kézmosás, akváriumba nyúlás...

Kézmosás, akváriumba nyúlás előtt?

Figyelt kérdés
ti hogy mostok kezet mielőtt az akváriumba nyúltok. ha szappannal mosom meg, akkor egyből nem merek belenyúlni mert nagyon érezni az illatát a kezemen.
2016. febr. 1. 21:57
 1/4 anonim válasza:
Én mindig elobb megmosom folyekonyszappannal, majd megegyszer jo meleg vizzel, nehogy rajta maradjon valamilyen a halakra karos vegyszer.
2016. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 elwera ***** válasza:
Szappannal szoktam, de bele merek nyúlni, hát azért lemosom annyira a kezemet vízzel, hogy ne maradjon szappanos. A szaga lehet hogy rajtamarad, de ebből még eddig nem volt probléma.
2016. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem mindig mosok kezet, nem parázom túl. Egy akvárium nem egy steril dolog, én meg nem vagyok leprás.


Ha valahonnan hazajövök, vagy olyat csinálok, utána alapból kezet mosok, így viszonylag mindig tiszta, ha nem is steril.

Egy akváriumnak meg se kottyan, ha így belenyúlok.

2016. febr. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2016. febr. 2. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!