Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megszületek a Guppik mit tegyek?

Lacijanika kérdése:

Megszületek a Guppik mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megszületek a Guppik :). Külön a Kis akváriumos szülöszobánban vannak.

- Mit tegyek most velük, hogy feltudjam nevelni őket?

Gondolok itt pl a kajára stb...

Mit szoktak ilyenkor csinálni?


2016. febr. 6. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
mit szeretné csinálni velük? eladni nem fogod tudni őket.
2016. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kell venni nekik ivadék tápot, ja és az anyjuk sem maradhat velük, mert megeszi őket,azt nem írtad,hogy külön választottad-e őket
2016. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Naponta kb. 2-szer etesd őket, ivadéktáppal.Amikor elérik azt a méretet, hogy nem férnek be a nagyok szájába csak akkor tedd be őket közéjük(a nagyok közé).A kicsik akváriumukba tehetsz pár műnövényt, aljzatot csak ha akarsz, nem feltétlenül kell.

"Mit szoktak ilyenkor csinálni?"- Nem tudom, hogy itt pontosan mire gondolsz, úszkálni :)) Na de viccen kivül amikor megszületnek próbálnak mindenféle kicsi helyre elbújni...Ha arra gondoltál, hogy az emberek mit szoktak ilyenkor csinálni, akkor amikor megszületnek egyből ne adj nekik ételt, csak kb fél, háromnegyed óra múlva !!

Remélem segitettem !

2016. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valamikor az éjszaka folyamán születtek. Így reggel csak pár darabot (6) találtam bent és azokat raktam külön a többitől és az anyuktól. Így a lányom is örül neki, hogy van pici hal. Csak ezért hagytam meg őket. :)

Az akváriumi körülmény az megfelel az élet fenmaradásuknak. A kaját egyenlőre nagyon apróra reszeltem olyan pór alakba és most azt kapnak. De beszerzek ivadék tápot és Naponta kb. 2-szer etetem majd őket.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket.

2016. febr. 7. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!