Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány kg aljzat kell egy 54...

Hány kg aljzat kell egy 54 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
És egyáltalán milyen színűt vegyek? (Semmiféleképpen nem szeretnék színeset, csak valami természetest:))
2010. márc. 31. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy 5 cm elég lesz. és kisállat kereskedésben vagy akvarisztikákban tudsz be szerezni profi aljzatot és ott még színt is választhatsz. Mondjuk nekem 3 szinü kavics van. Piros, fehér és sötétzöld ami este olyan minta neon.
2010. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és az 5 centi eléréséhez hány kg aljzat kell?
2010. márc. 31. 19:46
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
kb-8kg.
2010. ápr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor veszek egy 7 kilogrammos talajtápot, az elég lesz:)
2010. ápr. 1. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

én nekem ilyen speckó

tengeri homok féle van benne és 2kg tettem bele azért ajánlom mert például a halaim szeretnek a homokban fürödni meg a algázó beássa magát bele.

2010. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Én nem a talajtápra írtam, hogy 8kg kell, hanem sóder, homok,kőzúzalék stb.Ha nem növényes akváriumod van akkor a táptalajból elég az aljára 1cm vastag réteg és rá legalább 5-6 cm valamilyen talaj.A tiszta táptalaj,megemeli a nitrátszintet, algásodni fog és a rengeteg tápanyag megöli a halakat, főleg, ha nincs megfelelő növényzet ami felvegye a tápot.Mielőtt használnád feltétlenül olvasd el az útmutatót, mert különböző táptalajok kaphatóak.
2010. ápr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!