Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit gondoltok erről az akváriu...

Mit gondoltok erről az akvárium szettről? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]

Írtam már nekik emailt, hogy ha ráfizetek nem adnak-e hozzá egy fokkal jobb szűrőt de sajnos nem. Így arra jutottam hogy megrendelném ezt a szettet, csak még ráadásba vennék hozzá egy Eheim aquaball 180-ast és eladnám a 130ast mai jön vele. A szett többi részéről mi a véleményetek?


2016. febr. 27. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem működik a link.
2016. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja, most már működik.
2016. febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Minden gyenge benne.

A világítás alacsony fényigényű növényeknek elég, ami nem föltétlenül baj, csakúgy kell összeválogatni.

A fűtő is gyenge, ha alapból mindig van 22 fok a lakásban, akkor az is elég.

A szűrő is gyenge...

Amit nem tudom, hogy hogy tudnál eladni, mert alapvetően egy túlárazott szűrő , és aki ért hozzá az a töredékét nem fogja érte adni, annak, mint amibe neked került, vagy egy még erősebb, (ugyanolyan túlárazott ) nagytestvére kerülne.

2016. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja, és nem tudom, mit jelent az, hogy a világítás a tetőbe vagy integrálva...

de azért erre se árt rákérdezni, hogy remélhetőleg csak a foglalat van a tetőbe integrálva, nem kompletten az egész világítás, mert ha pl nem lehet cserélni a csöveket, az elég ciki.

2016. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És megint nem működik a link.
2016. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk üvegessel csináltatok akvariumot arra is ugyanúgy lehet majd tetőt rakni? Szoval nem okozna gondot ezügyben ha nem konkrétan kereskedésből vennék akvariumot? Mert akkor szépen külön megveszem hozza a megfelelő eszközöket de igy sokat tudnék spórolni es valószínűleg ugyanolyan minőségű akvariumot kapnék kézhez
2016. febr. 27. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy tudsz csináltatott akváriumra is műanyag tetőt venni világítással. Pl. ezen a linken is egy csomó tető van:

[link]

2016. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze, tudsz ragasztatni, de együtt is megveheted:

[link]


Itt nézz szét, csak tető van az akváriumhoz, minden mást külön meg tudsz venni.


Azt azért hozzátenném, hogy ezekben a tetőkben elég kevés a fény, (pl itt egy 84 litereshez csak 1×15 wattos a tető, szóval meg kell gondolni, jó lenne legalább egy 0,3 w/l- elérni fényerőben)


Illetve még annyi, hogy sokat biztos, hogy nem tudsz spórolni, mert ha jó cuccokat akarsz venni, azok drágák, de legalább nem költöd hülyeségekre a pénzed.

Általában igaz, hogy szettet nem érdemes venni.

2016. febr. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, ezt akartam linkelni

[link]


Csak azért másoltam be a 112-est, mert abban pl egész jó a liter/fényerő arány.

2016. febr. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És akkor ha erősebb fénycsövet szeretnék csak ugy tudnám megoldani ha megveszem az 1x15öset is ami az akvariumhoz van es külön az erősebbet?
2016. febr. 28. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!